Trwa ładowanie...
d3btph5

Rockstar potwierdza. Red Dead Redemption 2 PC wyjdzie 5 grudnia na Steam

Jak możemy zobaczyć na Twitterze, Red Dead Redemption 2 PC wyjdzie za kilka dni na Steam. Na oficjalnym profilu Rockstar Games pojawił się wpis, który potwierdza datę premiery komputerowej wersji gry na platformie Valve.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2 PC na Steam już 5 grudnia
Red Dead Redemption 2 PC na Steam już 5 grudnia (Twitter @ Rockstar Games)
d3btph5

Początkowo gra była dostępna wyłącznie na konsolach obecnej generacji (PS4 i Xbox One). Pierwotna premiera odbyła się 26 października 2018 roku. Niedawno (5 listopada) zagościła na PC, ale tylko na autorskiej nowej platformie Rockstar Games i w Epic Games Store.

RDR2 na Steam po platformach Epica i Rockstara

Część graczy czekała na premierę Steam z powodu preferowania tej komputerowej platformy gier. Dodatkowym powodem jest czas na połatanie gry przez Rockstar Games. Od premiery informowaliśmy o mniejszych i większych wpadkach deweloperów. Gra otrzymała świetne oceny. Średnia według serwisu Metacritic to 92 proc.

Tak jak mogliśmy się spodziewać, Red Dead Redemption 2 PC na Steam ukaże się dokładnie miesiąc po komputerowej premierze, czyli 5 grudnia. W takim razie dzieli nas tylko kilka dni od premiery. Red Dead Redemption 2 PC dostał już dedykowaną kartę i podstronę w zasobach Steam.

d3btph5

Podziel się opinią

Share
d3btph5
d3btph5
Więcej tematów