Trwa ładowanie...

Red Dead Redemption 2 w końcu na Steam. Mieszane recenzje - winne kolejne błędy

Już teraz możemy zagrać w Red Dead Redemption 2 PC na Steam. Wielu komputerowych graczy jest najbardziej przywiązanych do tej platformy, więc z utęsknieniem oczekiwali premiery w ekosystemie Valve.

Red Dead Redemption 2 w końcu na Steam. Mieszane recenzje - winne kolejne błędyŹródło: Materiały prasowe
d3du1r2
d3du1r2

Podstawowa edycja gry jest dostępna za 249,90 złotych, Specjalna 309,90 złotych, a Red Dead Redemption 2:Ultimate Edition na Steam wyceniono na 369,90 złotych. Cena dość typowa jak na ostatnie lata w przemyśle elektronicznej rozrywki, chyba nikt nie liczył, że w miesiąc po komputerowej premierze tak renomowany tytuł potanieje. Oczywiście dzisiejsza data jest zgodna z planowaną, nie było poślizgów.

Red Dead Redemption 2 PC z poważnymi błędami też na Steam

Mimo renomy i dobrego przyjęcia, jak na razie recenzje są mieszane. 68 proc. z 332 opinii na Steam jest pozytywna. Nie chodzi o samą w sobie rozgrywkę, a błędy. Tak, ponownie pojawiły się niedoskonałości, i to bliźniacze. Przeglądając opinię na Steam widać wiele wpisów odnoszących się do podobnych problemów jak zaraz po premierze w sklepie Rockstara i Epica.

Są oczywiście różne inne negatywne wpisy, czasem niezadowolenie z powodu wymagań sprzętowych czy wymuszenia integracji z platformą Rockstar, ale i tak nie brakuje obiektywnych głosów krytyki. Podwójne logowanie przez Steam i Rockstar nie zawsze jest możliwe. Gra wcale się nie uruchamia lub nie chce autoryzować się w Rockstar. Zdarzają się też spadki płynności lub losowe wyłączenia aplikacji. Czyżby dokładna powtórka z rozrywki?

Jeśli tak, to znów programiści Rockstar muszą zakasać rękawy i naprawić niedoróbki. Dziwne jest to, że powtarzają się identyczne problemy jak na początku listopada, kiedy gra miała problemy na Epic Games Store i Rockstar. Chyba nie wyciągnięto wniosków po ostatnich zajściach.

d3du1r2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3du1r2
Więcej tematów