Trwa ładowanie...
do96otj

Red Dead Redemption 2 PC z pierwszymi łatkami. Rockstar Games naprawia błędy

Mimo, że Rockstar Games ma duże zasoby, premiera Red Dead Redemption 2 PC nie odbyła się bez wielu znacznych błędów uniemożliwiających cieszenie się z gry. Programiści firmy zakasali rękawy i już wyszły pierwsze poprawki.
Share
Red Dead Redemption 2 PC z pierwszymi łatkami
Red Dead Redemption 2 PC z pierwszymi łatkamiŹródło: Facebook.com
do96otj

Mniej problemów przy włączaniu Red Dead Redemption 2 PC

Co prawda nie dla samej gry, a bardziej launchera Rockstar Games. W takim razie można domniemywać, że wszystkie wczoraj opisywane problemy z Red Dead Redemption 2 PC nie zostały naprawione.

Wspominaliśmy o kłopotach z dźwiękiem, losowych samoistnych wyłączeniach gry, problemach z płynnością czy informacjach o braku aktywacji. Red Dead Redemption 2 PC mógł też się wcale nie włączyć (lub zrobić to z komunikatami błędów), albo przestać pracować już na początku, kiedy widzieliśmy intro.

Jak czytamy na stronach pomocy Rockstar Games, wypuszczono nową wersję programu Rockstar Games Launcher. Ma naprawiać szereg niedopracowań aplikacji. Chodzi o nieudane próby startu, zawieszanie się w trakcie ładowania, przypadkowe przerwania pracy podczas startu, brak możliwości odpalenia gry z poziomu Epic Games Store (widać nawet przy kopii z Epica komputer uruchamia w tle laucher Rockstara).

do96otj

A co z awariami już w trakcie rozgrywki?

To już połowa sukcesu. Z pewnością błędy podczas odpalania Red Dead Redemption 2 PC będą już mniej częste i nie tak uciążliwe. A może zostaną całkiem wyeliminowane? Czekamy jeszcze na poprawę sytuacji w samej grze. Specjaliści z Rockstar Games, mają jeszcze sporo do zrobienia. To między innymi wyczekiwane lekarstwo na losowe wyłączenia się produkcji, problemy z dźwiękiem i płynnością animacji.

do96otj

Podziel się opinią

Share
do96otj
do96otj
Więcej tematów