Trwa ładowanie...
d3lvc2w

Red Dead Redemption 2 w końcu na PC. Jest data

Świetne wieści dla komputerowych graczy. Red Dead Redemption 2 trafi na pecety już w listopadzie tego roku. Przedsprzedaż rusza w przyszłym tygodniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2 trafi na PC
Red Dead Redemption 2 trafi na PC (Red Dead Redemption)
d3lvc2w

Twórcy GTA nie przestają zaskakiwać fanów swoich gier. Red Dead Redemption 2 już niedługo nie będzie dostępny tylko na konsolach i trafi do sprzedaży także w wersji na komputery.

Red Dead Redemption 2 na pecety pojawi się na rynku 5 listopada bieżącego roku, a przedsprzedaż ruszy już 9 października. Grę będzie można zamówić w aplikacji Rockstar Games Launcher, gdzie wciąż można odebrać za darmo GTA: San Andreas. Zamawiając RDR 2 przez aplikację można liczyć na dodatkowe bonusy.

"Red Dead Redemption 2" to western z krwi i kości, utuczony na największych klasykach gatunku. W swoim klimacie i oprawie tak sugestywny, że nawet ciężko go porównać z konkurencją. To nie zabawa w chodzenie od punktu do punktu i strzelanie - choć tego nie brakujepisał Barnaba Siegel w swojej recenzji RDR 2, wtedy jeszcze nie wiedząc, czy gra trafi na pecety.

Twórcy podkreślają, że Red Dead Redemption 2 będzie pierwszym tytułem w serii, który trafi na pecety. Gra została do tego specjalnie przygotowana. Zmieniono między innymi część elementów graficznych.

d3lvc2w

Podziel się opinią

Share

d3lvc2w

d3lvc2w