ycipk-m33429

GTA San Andreas za darmo. To prezent na start Rockstar Games Launcher

Dobre wieści dla fanów gry GTA. Grand Theft Auto: San Andreas można teraz pobrać za darmo za pośrednictwem Rockstar Games Launcher. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GTA: San Andreas
GTA: San Andreas (GTA)
ycipk-m33429

Gracze dobrze wspominający GTA San Andreas mogą przypomnieć sobie mile spędzony czas przed monitorem komputera. Użytkownicy sprzętów z Windowsem mogą teraz pobrać tę grę za darmo dzięki Rockstar Games Launcher. Warto się pospieszyć – oferta jest ograniczona czasowo.

Aby skorzystać z okazji i za darmo pobrać GTA San Andreas, należy odwiedzić stronę Rockstar Games Launcher i użyć przycisku "Download for Windows". Warto jednak zaznaczyć, że na tym etapie na komputer zostanie pobrany instalator tytułowego launchera, zaś samą grę będzie można w nim odebrać dopiero po zalogowaniu się użytkownika.

Strona z promocją GTA: San Andreas Rockstar Games Launcher
Podziel się
ycipk-m33429

GTA San Andreas to gra, która bez problemu zadziała na większości nawet kilkuletnich komputerów. Wymagany procesor to co najmniej Pentium III z zegarem 1 GHz, 256 MB RAM-u i karta graficzna pokroju GeForce'a 3. Zalecane wymagania obejmują Pentium 4 lub odpowiednik, 384 MB pamięci operacyjnej i grafikę z pamięcią 128 MB.

Jak widać, w obydwu przypadkach jest więc mowa o leciwym sprzęcie, którego wydajność dzisiaj nietrudno pobić nawet najtańszymi, teoretycznie tylko biurowymi laptopami. Innymi słowy w GTA: San Andreas będzie mógł zagrać niemal każdy. Z pobieraniem gry warto się pospieszyć – oferta jest ograniczona czasowo, choć na stronie launchera wydawcy nie precyzują konkretnych dat.

Kiedy GTA 6?

ycipk-m33429

Fani GTA z pewnością czekają na informacje o nowej części serii. Niestety konkretna data premiery nie jest znana, jednak w sieci pojawiają się nieoficjalne informacje. Według przecieków, gra pojawi się na rynku najszybciej w 2021 roku i zostanie wydana m.in. na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-m33429

ycipk-m33429
ycipk-m33429