ycipk-3tn51l

Red Dead Redemption 2 PC z malowniczym trailerem w 4K

Za dwa i pół tygodnia premiera komputerowej wersji Red Dead Redemption 2. Na grę czekała masa oddanych fanów, która wierzyła, że Rockstar przeportuje tytuł na PC. Firma zaprezentowała pięknie wyglądający zwiastun 4K, w którym widać przewagę PC.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2 na PC z nowym trailerem
Red Dead Redemption 2 na PC z nowym trailerem (Youtube.com)
ycipk-3tn51l

Przede wszystkim (o ile będziemy posiadać odpowiednio mocną maszynę) pogramy w pełni płynnych 60 klatkach na sekundę i prawdziwym 4K, tak jak na trailerze. Dostaniemy też garść ulepszeń graficznych i trochę dodatkowej zawartości względem tego, co oferowało konsolowe Red Dead Redemption 2.

Red Ded Redemption 2 na PC jeszcze ładniejsze

Popracowano nad odległością renderowania obiektów, globalnym oświetleniem czy okluzją. Na komputerach lepiej będą wyglądać odbicia i cienie, gra będzie zawierać teselację tekstur drzew, poprawione będą futra, trawy i drzewa (tekstury wyższej jakości).

ycipk-3tn51l

W dodatku Red Dead Redemption 2 PC będzie obsługiwać ultrapanoramiczne ekrany i stanowiska wielomonitorowe, 4K+ czy HDR. Przy czym wymagania nie są wcale tak kosmiczne. Premiera już 5 listopada. Początkowo na platformie Rockstara i Epic Games Store, a w grudniu też na Steam.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tn51l

ycipk-3tn51l
ycipk-3tn51l