Trwa ładowanie...
d2irthn

Red Dead Redemption 2 na PC otrzyma usprawnienia. Sprzedaż przedpremierowa

Port PC gry Red Dead Redemption 2 wkrótce w sklepach. Tymczasem Rockstar Games na swoich stronach chwali się usprawnieniami, które dodał do komputerowej edycji względem tej z konsol. Ruszyła już przedsprzedaż na komputery osobiste.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Screen z wersji PC Red Dead Redemption 2
Screen z wersji PC Red Dead Redemption 2 (Materiały prasowe)
d2irthn

Red Dead Redemption 2 ładniejsze niż na konsolach

Skupiono się na usprawnieniach graficznych. Port PC Red Dead Redemption 2 dostanie większą odległość renderowania obiektów. Efekty świetlne będą stać na wyższym poziomie. Usprawniono jakość globalnego oświetlenia i okluzję otoczenia. Zadbano o takie szczegóły jak jeszcze ładniej wyglądające ślady na śniegu, odbicia czy cienie w wyższej rozdzielczości.

Screen wersji PC Red Dead Redemption 2 Materiały prasowe
Screen wersji PC Red Dead Redemption 2

Fauna i flora też doczekały się poprawek. Dostaniemy teselację tekstur drzew, lepszej jakości tektury trawy i futra. Nawet bardzo mocne PC nie będą marnować swojej mocy, jeśli mamy odpowiedni zestaw monitorów. Red Dead Redemption 2 będzie wspierać HDR, rozdzielczości 4K+, stanowiska wielomonitorowe, ultrapanoramy i ogólną większą liczbę wyświetlanych klatek (zapewne chodzi o brak górnego limitu w renderowaniu).

d2irthn

Dodatkowa zawartość w grze

Zawartość gry również została rozszerzona. Gracze dostaną sporo dodatkowej treści. Kolejne misje ścigania zbiegów, kryjówki gangu, mapy skarbów, uzbrojenie w trybie fabularnym, konie czy ozdoby. Wystartowała też przedsprzedaż Red Dead Redemption 2 na PC. Wybierając Rockstar Game Launcher jako swój sklep w przedsprzedaży do 22 października, otrzymamy dwie (do wyboru) gry z listy: GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas, Bully, L.A. Noire, Max Payne 3.

Screen z wersji PC Red Dead Redemption 2 Materiały prasowe
Screen z wersji PC Red Dead Redemption 2

Poza tym na graczy, który kupią w preorderze RDR2 w Rockstar Game Launcher będą czekać pewne drobne prezenty w grze. Takie jak: niezbędnik bandyty w trybie fabularnym, koń bojowy w trybie fabularnym, mapa skarbów Le Trésor des Morts w trybie fabularnym, gotówka w trybie fabularnym, 50 sztabek złota w Red Dead Online, a nawet bezpłatne ulepszenia do wydań premium Red Dead Redemption 2. Premiera już 5 listopada.

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn