Trwa ładowanie...
d7qvfuv

Red Dead Redemption 2 PC. Ściągnij już teraz, nie czekaj na zapchane serwery

Jeśli wyczekujecie na premierę komputerowej edycji Red Dead Redemption 2, to mamy świetną wiadomość. Wstępne pobieranie możecie zacząć już teraz. Tak ominiecie możliwe problemy w dniu premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2 już ze wstępnym pobieraniem
Red Dead Redemption 2 już ze wstępnym pobieraniem (Materiały prasowe)
d7qvfuv

Ale jak to możliwe? Oficjalne pobieranie na tydzień przed debiutem? Część wydawców przy zakupie gier w przedsprzedaży umożliwia wstępne pobranie plików instalacyjnych. W dniu premiery pewne dane są po prostu odszyfrowane, lub niewielka część jest dodatkowo ściągana z serwerów. W dniu premiery tak znaczącego tytułu, infrastruktura wydawcy może pracować gorzej z powodu natłoku użytkowników. Poza tym samo ściąganie przy wolniejszym łączu, nawet na niezapchanych serwerach może trwać sporo czasu.

Preload na ratunek

Zamówienie na platformie Rockstar wiąże się właśnie z tym przywilejem. Red Dead Redemption 2 na PC możemy pobrać już teraz. A przynajmniej około 110 GB. Reszta (może nawet duża, często mamy niekoniecznie malutkie łatki już w dniu premiery) musi poczekać na 5 listopada. Wtedy gra wejdzie do sprzedaży. Dodatkowo miesiąc później zadomowi się na Steamie. Jeśli wolicie platformę Valve, trzeba poczekać dłużej.

Jeśli jeszcze nie zamówiliście Red Dead Redemption 2, to robiąc to na platformie Rockstar Games możecie otrzymać dodatkowo dwie darmowe gry z puli, którą przygotował wydawca. Do 5 listopada, czyli dnia premiery, nie zostało wiele czasu.

d7qvfuv

Podziel się opinią

Share

d7qvfuv

d7qvfuv
Więcej tematów