Trwa ładowanie...
d2ewuqn

PS Plus na sierpień: Wipeout: Omega Collection, Sniper Elite 4 i świetne promocje

Abonenci PS Plus w sierpniu będą mogli dodać do swojej kolekcji kolejne dwie darmowe gry. W tym miesiącu będzie to "Wipeout: Omega Collection" oraz "Sniper Elite 4", ale to nie koniec benefitów.
Share
"Sniper Elite 4" na PS4 dostępny w ramach PS Plus
"Sniper Elite 4" na PS4 dostępny w ramach PS PlusŹródło: Materiały prasowe
d2ewuqn

Od 6 sierpnia od godzi. 11:00 subskrybenci PS Plus będą mogli zagrać w dwa nowe tytuły. Każda z gier zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na wysokie oceny i pozytywne recenzje wśród graczy. Dodatkowo oba tytuły umożliwiają rozgrywkę solo oraz w trybie multiplayer.

Zobacz też: PS4 - Sony ujawnia ukrytą funkcję. Niektórzy o niej nie wiedzieli

PS Plus sierpień 2019 - jakie gry?

"Wipeout: Omega Collection" to pierwsza gra, którą gracze będą mogli dodać do swojej kolekcji w ramach sierpniowej oferty PS Plus. Przypadnie do gustu wszystkim fanom kosmicznych wyścigów. W kolekcji znalazły się trzy odświeżone odsłony z konsol PlayStation 3 i PS Vita. Ponad to gra umożliwia rozgrywkę VR. Na graczy czeka 26 torów, 46 pojazdów i 9 trybów gry.

Wipeout: Omega Collection Materiały prasowe
Wipeout: Omega CollectionŹródło: Materiały prasowe

"Sniper Elite 4" to jedna z najlepiej ocenianych części serii. To gra snajperska osadzona w realiach II Wojny Światowej. W tej trzecioosobowej strzelance wcielamy się w agenta i strzelca wyborowego - Karla Fairburne'a. Musi on walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu, aby zwalczyć nowe, przerażające niebezpieczeństwo zagrażające planowanej ofensywie alianckiej w Europie.

d2ewuqn

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

PS Plus - dodatkowe korzyści

Poza dwoma grami, w które można zagrać w ramach abonamentu, na graczy czekają również atrakcyjne promocje. Tylko dla subskrybentów PlayStation regularnie przygotowuje dodatkowe zniżki, a niektóre z nich sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Dodatkowo warto przypomnieć, że abonenci mają pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze.

PS Plus możemy kupić w ramach jednego z wybranych pakietów:

  • 1 miesiąc - 37 zł
  • 3 miesiące - 100 zł
  • 12 miesięcy - 240 zł

Zobacz też:"Cyberpunk 2077". Xbox One i PS4 są priorytetem - gra ma działać i wyglądać świetnie

d2ewuqn

Podziel się opinią

Share
d2ewuqn
d2ewuqn
Więcej tematów