Trwa ładowanie...

Project A. Są nowe informacje o strzelance Riot Games. Gra może być wielkim hitem

Studio Riot Games zorganizowało krótki pokaz "Project A" dla streamerów i kilku profesjonalnych graczy. Wśród nich znaleźli się paszaBiceps i Neo znani z dawnego Virtus Pro czy Izak, Miss Rage, nookyyy, a także HenryG. Swoje opinie wyrazili na Twitterze.

Project A. Są nowe informacje o strzelance Riot Games. Gra może być wielkim hitemŹródło: Youtube.com, fot: Riot Games
d4c0g3v
d4c0g3v

Chociaż nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów o nowej grze Riot Games, to reakcja profesjonalnych graczy jest bardzo obiecująca. HenryG stwierdził, że to "najlepsza gra w jaką grał od powstania CS:GO". Sama produkcja jeszcze nie ma oficjalnej nazwy, a Project A to jedynie nazwa kodowa, podana przez Riot Games podczas obchodów dziesięciolecia League of Legends.

Project A będzie hitem od Riot Games? Wiele na to wskazuje

A więc ów tajemniczy Project A ma być świetną produkcją. Na czym polega? Póki co wiemy tylko tyle, że to taktyczna strzelanka, czyli coś pokroju CS:GO, Overwatch czy Apex Legends. Rozgrywka ma opierać się na starciach 5 na 5 podzielonych na rundy.

Project A jest zdecydowanie bliżej tych dwóch ostatnich pozycji, niż CS:GO, ponieważ w grze będą dostępny różne klasy postaci. Jednak mają nie robić tak dramatycznej różnicy jak w przypadku Overwatcha. Co ważne, przed startem każdej rundy można dobrać specjalne umiejętności.

Na dość ważną rzecz zwraca uwagę też HenryG. Statystyki nie są przesadzone, a co za tym idzie, starcia w Project A trwają dość krótko. Strzał w głowę ze standardowej broni powala przeciwnika od razu, niezależnie od jego klasy.

d4c0g3v

Project A to gra twórców League of Legends, niesamowicie dobrze zarabiającej gry w modelu biznesowym "for free". Od początku plotki pozwalały sądzić, że kolejne produkcje Riot Games będą darmowe. I tak ma być również w tym przypadku.

d4c0g3v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c0g3v
Więcej tematów