Trwa ładowanie...

Polski hit podbije świat na PS4 i Xbox One. Tak, to House Flipper

Najpierw zdobyli pecety, teraz biorą się za konsole. To może być początek symulatorowej rewolucji na PlayStation 4 i Xbox One. "House Flipper", hit z komputerów, jeszcze w tym miesiącu pojawi się na sprzętach Sony i Microsoftu.

Share
Polski hit podbije świat na PS4 i Xbox One. Tak, to House Flipper
Źródło: Materiały prasowe
dtlppnh

Tylko w 2018 roku "House Flipper" zarobiło 18 mln zł. Suma robi jeszcze większe wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, ile wyniosła produkcja - mniej niż 550 tys. zł. Mowa więc o olbrzymim sukcesie.

A zyski z "House Flipper" już niedługo mogą być jeszcze większe. 25 lutego gra zadebiutuje na PlayStation 4, dzień później zagrają właściciele Xbox One. Z tej okazji wypuszczono zwiastun konsolowej wersji symulatora budowlańca:

Symulatory na komputerach to prawdziwa żyła złota. A dla ich twórców konsole to jeszcze nieodkryty teren. I właśnie dlatego widzą w tym rynku dużą szansę.

Zobacz też: "Najlepsze cechy PC i konsoli w jednym". Google Stadia chwalona przez deweloperów

- Rynek konsol (PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch) posiada bardzo duży, niewykorzystany potencjał - mówił w rozmowie z WP Tech Rafał Jelonek, dyrektor ds. operacji w Ultimate Games S.A.

Jelonek zapowiedział, że jego studio również pracuje nad przeniesieniem pecetowych produkcji na rynek konsolowy. "House Flipper" może być więc początkiem lawiny.

dtlppnh

Podziel się opinią

Share
dtlppnh
dtlppnh
Więcej tematów