ycipk-1bqvyy

Polska znów będzie na szczycie "Counter Strike: Global Offensive"? X-kom i AGO Esports łączą siły

X-kom i AGO Esports podjęły decyzje o strategicznym partnerstwie, którego efektem ma być drużyna e-sportowa na zupełnie nowym poziomie, o nowej nazwie i identyfikacji wizualnej. Zmieni się również skład drużyny. Celem jest powrót polskiego Counter Strike’a do światowej czołówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa drużyna na polskiej scenie "CS:GO". X-kom Ago
Nowa drużyna na polskiej scenie "CS:GO". X-kom Ago (x-kom)
ycipk-1bqvyy

Współpraca zakłada oddanie zawodników x-kom Teamu do dyspozycji zarządu AGO Esport. Dziś rozpoczyna się proces selekcji, który wyłoni ostateczny skład całej drużyny oraz zespołu współpracowników. Proces ten powinien się zakończyć do końca września 2019 roku. Wybierzemy zawodników, którzy mają nie tylko wysokie umiejętności w grze. Kilkuletnie obserwacje i doświadczenie pozwolą na wyselekcjonowanie optymalnego składu, będącego mieszanką kompetencji, osobowości oraz determinacji w realizowaniu celów.

X-kom łączy się z AGO esports

ycipk-1bqvyy

- Ten projekt ma ogromny potencjał, chociażby ze względu na rozpoczynające się niebawem badania naukowe - mówi Jakub Szumielewicz, prezes AGO Esports. - Badania te pozwolą nam zbudować realne kompetencje w zakresie oceny potencjału zawodników, monitorowania ich aktualnej formy i zagrożeń kontuzjami, jak również pomogą rozwijać warsztat szkoleniowy. x-kom z kolei wnosi do naszej współpracy ogromne wsparcie technologiczne oraz kontakty z potencjalnymi sponsorami z obszaru endemicznego. Tym samym stajemy się kompanią z praktycznie nieograniczonymi możliwościami.

Nowa siła w światowym Counter Strike'u. X-kom Ago

Od teraz drużyna będzie się nazywać "x-kom AGO”, a na koszulkach zawodników pojawi się logo sklepu. Bliska współpraca obu firm została podkreślona w identyfikacji wizualnej zespołu. Jastrząb zmienił kolor oka oraz elementy opierzenia Jastrzębia zmieniły kolory na barwy charakterystyczne dla x-komu. Odświeżone logo jest wykorzystywane na nowych koszulkach drużynowych, które będą dostępne w ofercie x-komu.

ycipk-1bqvyy
ycipk-1bqvyy
ycipk-1bqvyy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bqvyy