Trwa ładowanie...

Gramy w "Counter-Strike'a" - najważniejszą grę w polskim e-sporcie

Zbigniew Boniek powiedział: "To patologia". My pokazujemy, o co naprawdę chodzi w e-sporcie na przykładzie prawdopodobnie najpopularniejszej gry sieciowej. Na żywo pokazujemy przebieg rozgrywki i tłumaczymy różne zagadnienia.

Gramy w "Counter-Strike'a" - najważniejszą grę w polskim e-sporcieŹródło: Valve
dv9zy0d

W taki sposób Zbigniew Boniek wypowiedział się o e-sporcie. Oczywiście nie zabrakło krytyki, do czego również się dołączamy. W powyższym nagraniu tłumaczymy, na czym polega turniejowa gra w "Counter-Strike'a" i jak wygląda scena tej gry.

"Counter-Strike: Global Offensive" to najnowsze wcielenie słynnej sieciowej gry akcji. Zasady są proste - mamy dwie drużyny, jedna musi podłożyć bombę i ją obronić, druga nie dopuścić do podłożenia albo rozbroić ładunek. Runda może też zakończyć się, jeśli jedna z drużyn wyeliminuje rywali.

dv9zy0d

Mecze rozgrywane są na różnych mapach, a otwarta przestrzeń zawsze zapewnia mnogość taktycznych rozwiązań. Od czujności i refleksu graczy zależy powodzenie rozgrywki. W turniejowych rozgrywkach stawki za wygranę zaczynają się od symbolicznych kwot dla młodych drużyn, a kończą na setkach tysięcy dla grona najlepszych drużyn.

"Counter-Strike" to nie jedyna gra należąca do świata e-sportu. Do grona najpopularniejszych należy też "League of Legends", "StarCraft II", "Dota 2", a także "World of Tanks", "Overwatch" i "Hearthstone".

W grę "Counter-Strike: Global Offensive" graliśmy na laptopie Hyperbook X15VR2 z kartą GeForce GTX1070. Sprzęt udostępniła nam firma Hyperbook.

dv9zy0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv9zy0d
Więcej tematów