Gramy w "Counter-Strike'a" - najważniejszą grę w polskim e-sporcie

Zbigniew Boniek powiedział: "To patologia". My pokazujemy, o co naprawdę chodzi w e-sporcie na przykładzie prawdopodobnie najpopularniejszej gry sieciowej. Na żywo pokazujemy przebieg rozgrywki i tłumaczymy różne zagadnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gramy w "Counter-Strike'a" - najważniejszą grę w polskim e-sporcie
(Valve)
WP

W taki sposób Zbigniew Boniek wypowiedział się o e-sporcie. Oczywiście nie zabrakło krytyki, do czego również się dołączamy. W powyższym nagraniu tłumaczymy, na czym polega turniejowa gra w "Counter-Strike'a" i jak wygląda scena tej gry.

WP

"Counter-Strike: Global Offensive" to najnowsze wcielenie słynnej sieciowej gry akcji. Zasady są proste - mamy dwie drużyny, jedna musi podłożyć bombę i ją obronić, druga nie dopuścić do podłożenia albo rozbroić ładunek. Runda może też zakończyć się, jeśli jedna z drużyn wyeliminuje rywali.

Mecze rozgrywane są na różnych mapach, a otwarta przestrzeń zawsze zapewnia mnogość taktycznych rozwiązań. Od czujności i refleksu graczy zależy powodzenie rozgrywki. W turniejowych rozgrywkach stawki za wygranę zaczynają się od symbolicznych kwot dla młodych drużyn, a kończą na setkach tysięcy dla grona najlepszych drużyn.

WP

"Counter-Strike" to nie jedyna gra należąca do świata e-sportu. Do grona najpopularniejszych należy też "League of Legends", "StarCraft II", "Dota 2", a także "World of Tanks", "Overwatch" i "Hearthstone".

W grę "Counter-Strike: Global Offensive" graliśmy na laptopie Hyperbook X15VR2 z kartą GeForce GTX1070. Sprzęt udostępniła nam firma Hyperbook.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP