Trwa ładowanie...
d1aj8nd

Polityka. Graj w nowe PSL. Komitet wyborczy stworzył grę na przeglądarki. Czy jest w niej co robić?

Polskie Stronnictwo Ludowe chce trafić do młodych ludzi. Stworzył krótką, prostą grę, z którą można włączyć w przeglądarce. Na czym polega gra w PSL? Chodzi się od koniczynki do koniczynki i mówi, że zgadza się z Władkiem Kosiniakiem-Kamyszem. Inaczej nie ukończy się rozgrywki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polityka. Screen z "gramy w PSL"
Polityka. Screen z "gramy w PSL" (www.gramywpsl.pl)
d1aj8nd

W PSL początkowo mamy planszę z widoczną informacją, że przez nami materiał jest zrealizowany ze środków komitetu wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wybierając nową grę przejmujemy kontrolę nad naszą postacią. Widok sugeruje RPG w azjatyckim retro jak z Game Boya czy chociażby starych odsłon Zeldy. Realnie nie mamy wiele do robienia.

Screen z "Graj w nowe PSL" www.gramywpsl.pl
Podziel się

Od koniczyny do koniczyny

d1aj8nd

Gra polega tylko na podchodzeniu do koniczynek i wybieraniu „tak” lub „nie”, kiedy pojawiają się kolejne kwestie wygłaszane przez postać obecnego prezesa PSL, którym jest Władysław Kosiniak-Kamysz. Podczas rozgrywki nie przedstawia się jednak jako Władysław, a mniej formalnie Władek. Podkłada też głos do swoich kwestii.

Wszystkie są po prostu pomysłami PSL, które partia przedstawia w ramach swojego programu wyborczego. Jeśli odpowiemy twierdząco, koniczyna znika i pojawiają się nowe obiekty czy postaci niezależne (nie można jednak wejść z nimi w interakcję). Zaprzeczenie uniemożliwi ukończenie gry, bo kamień, który zagradza ścieżkę, nie zniknie i nasza postać nie będzie mogła wejść na podwyższony teren i dalej do wyjścia z mapy.

Screen z gry "Graj w nowe PSL" www.gramywpsl.pl
Podziel się

Cóż, stylistyka obiecuje wiele, a realnie to wyjątkowo prosta aplikacja na stronie WWW. Istnieją gry z celem promocyjnym czy zachęcające do jakiś poglądów, ale w tym wypadku naprawdę nie ma co robić. Zawartość jest mikroskopijna, i to po prostu krótka interaktywna lista postulatów wyborczych. Sami możecie ją sprawdzić na www.gramywpsl.pl.

d1aj8nd

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1aj8nd

d1aj8nd
d1aj8nd