Trwa ładowanie...

Podsumuj swoje PlayStation. Sony pokaże ci twoje statystyki z 2019 roku

Jeśli jesteś graczem używającym sprzętu Sony, niekoniecznie tylko PS4, to Japończycy dali możliwość sprawdzenia na dedykowanej stronie personalnych statystyk z konsolą. Łączny czas gry, osiągnięcia i wiele więcej.

Podsumuj swoje PlayStation. Sony pokaże ci twoje statystyki z 2019 rokuŹródło: iStock.com
dffbh20
dffbh20

Naturalnie usługa dostępna jest dla posiadaczy PS4, ale też PS3 i przenośnej PS Vita. To swoista podróż po 2019 roku z PlayStation w twoim wykonaniu. Wystarczy wejść na witrynę Sony i dedykowaną stronę, zalogować się na swoje konto PSN i cieszyć się spersonalizowanym zestawieniem.

Jesteś fanem platformówek, czy strzelanek?

Ujrzymy takie statystyki jak 3 najpopularniejsze u nas gry, przy których spędziliśmy najwięcej godzin, statystykę wszystkich uruchomionych gier czy nasz wiodący gatunek (dostaniemy też trofeum odpowiednie dla przodowaniu np. w strzelankach, bijatykach, wyścigach itp.), a także numer jeden wśród ogrywanych gier w trybie wieloosobowym z dokładnym wyliczeniem godzin.

Sony rozdrabnia też czas przy konsolach PlayStation na różne typy aktywności. Dostaniemy ogólną liczbę godzin i czas najdłuższego jednego obcowania z konsolą, ale też dane z poszczególnych kategorii. Ile chwil spędziliśmy w goglach PS VR, zabawie solowej czy w multi. Pokazane też zostaną wszystkie nasze trofea zdobyte w najróżniejszych tytułach na konsolach PlayStation w 2019 roku.

Pewnym minusem są jednak szacunki godzin, które bywają czasem, jak podają internauci, mało wiarygodne. Oraz to, że trzeba było zezwolić na pozyskiwanie dodatkowych danych w ustawieniach konsol. Inaczej (albo, jeśli graliście mniej niż dziesięć godzin) statystyki nie będą pokazywane. Część graczy dziwi się brakiem dostępu do usługi. Może nie pamiętali, że nie zezwolili na zbieranie danych?

dffbh20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dffbh20
Więcej tematów