ycipk-3tn51l

Overwatch 2 na BlizzCon 2019. A jednak! Blizzard zapowiada kontynuację, ale o starych graczach nie zapomni

Nie aktualizacja do "Overwatch", a kolejna część - Blizzard zapowiada "Overwatch 2". Twórcy będą też pamiętać o tych, którzy zagrali w pierwszą odsłonę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Overwatch 2" zapowiedziane
"Overwatch 2" zapowiedziane (YouTube)
ycipk-3tn51l

Potwierdziły się niemal wszystkie wcześniejsze pogłoski. Nie wiedzieliśmy jednak, czy Blizzard szykuje dużą aktualizację do "Overwatch", czy może kontynuację - "Overwatch 2". Okazuje się, że ta druga opcja jest prawdziwa.

W puli bohaterów znajdą się zarówno wszystkie znane już postacie, jak i nowe pokolenie herosów.

- "W Overwatch 2" kładziemy nacisk na współpracę i fabułę, czyli dajemy graczom to, o co prosili od premiery pierwszej części gry. Chcieliśmy to zrobić już od dawna - powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment.

ycipk-3tn51l

Historię poznawać będziemy w misjach fabularnych. Pojawią się też misje bohaterów, dzięki którym będzie można ich awansować oraz odblokowywać modyfikacje.

Layer 1

W realizacji nowych misji w Overwatch 2 pomoże zmodernizowany silnik, który będzie wspierał większe mapy do gry w trybie współpracy (PvE). Pojawią się także nowi, różnorodni przeciwnicy i frakcje, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom w toku tych misji. Overwatch 2 wprowadzi również wizualne ulepszenia stworzone z myślą o przedstawieniu bohaterów – oraz ich odświeżonego wyglądu – z najwyższą dbałością o szczegóły.

Blizzard

Kolejną nowością jest tryb "Przepychanka", gdzie drużyny walczą o kontrolę nad robotem, a następnie przemieszczają go wraz z celem mapy w kierunku bazy wroga.

ycipk-3tn51l

Co ciekawe, bohaterowie, tryby oraz mapy z "Overwatch" zostaną przeniesione do "Overwatch 2". Z kolei, jak zapowiada Blizzard, obecni gracze "Overwatch" będą mogli walczyć u boku posiadaczy "Overwatch 2" podczas "wspólnej wieloosobowej rozgrywki PvP, korzystając z nowych bohaterów i map".

Czytaj też: Diablo IV na BlizzCon 2019 oficjalnie zapowiedziane. Czekaliśmy długie lata. Warto było!

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tn51l

ycipk-3tn51l
ycipk-3tn51l