Trwa ładowanie...

Overwatch 2 na BlizzCon 2019. A jednak! Blizzard zapowiada kontynuację, ale o starych graczach nie zapomni

Nie aktualizacja do "Overwatch", a kolejna część - Blizzard zapowiada "Overwatch 2". Twórcy będą też pamiętać o tych, którzy zagrali w pierwszą odsłonę.

Overwatch 2 na BlizzCon 2019. A jednak! Blizzard zapowiada kontynuację, ale o starych graczach nie zapomniŹródło: YouTube
d2mfx5d

Potwierdziły się niemal wszystkie wcześniejsze pogłoski. Nie wiedzieliśmy jednak, czy Blizzard szykuje dużą aktualizację do "Overwatch", czy może kontynuację - "Overwatch 2". Okazuje się, że ta druga opcja jest prawdziwa.

W puli bohaterów znajdą się zarówno wszystkie znane już postacie, jak i nowe pokolenie herosów.

- "W Overwatch 2" kładziemy nacisk na współpracę i fabułę, czyli dajemy graczom to, o co prosili od premiery pierwszej części gry. Chcieliśmy to zrobić już od dawna - powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment.

d2mfx5d

Historię poznawać będziemy w misjach fabularnych. Pojawią się też misje bohaterów, dzięki którym będzie można ich awansować oraz odblokowywać modyfikacje.

W realizacji nowych misji w Overwatch 2 pomoże zmodernizowany silnik, który będzie wspierał większe mapy do gry w trybie współpracy (PvE). Pojawią się także nowi, różnorodni przeciwnicy i frakcje, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom w toku tych misji. Overwatch 2 wprowadzi również wizualne ulepszenia stworzone z myślą o przedstawieniu bohaterów – oraz ich odświeżonego wyglądu – z najwyższą dbałością o szczegóły. Blizzard

Kolejną nowością jest tryb "Przepychanka", gdzie drużyny walczą o kontrolę nad robotem, a następnie przemieszczają go wraz z celem mapy w kierunku bazy wroga.

Co ciekawe, bohaterowie, tryby oraz mapy z "Overwatch" zostaną przeniesione do "Overwatch 2". Z kolei, jak zapowiada Blizzard, obecni gracze "Overwatch" będą mogli walczyć u boku posiadaczy "Overwatch 2" podczas "wspólnej wieloosobowej rozgrywki PvP, korzystając z nowych bohaterów i map".

d2mfx5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mfx5d
Więcej tematów