Trwa ładowanie...

Nowy Batman wkrótce na Epic Games Store? Wiele na to wskazuje

Dziś za darmo będzie można dodać do swojego konta w Epic Games Store nieujawnioną jeszcze grę z Batmanem. Epic Games Store szykuje wydarzenie z Batmanem w Fortnite. Znane z gier o nietoperzu postaci kojarzone są z plotkami o Batmanie. Coś naprawdę może być na rzeczy.

Share
Nowy Batman wkrótce na Epic Games Store? Wiele na to wskazujeŹródło: flickr.com, fot: Stefans02,CC BY 2.0
d1ysam2

Darmowy Batman na Epic Games Store i akcja w Fortnite

Darmowych gier nigdy za mało. Jeszcze teraz możemy przypisać do swojego konta w Epic Games Store pozycję o nazwie Conarium. Dziś na warcie epickich darmówek ten tytuł zmieni… w zasadzie nie wiadomo jaki, bo podpis to tylko trzy znaki zapytania, ale grafika niewątpliwie wskazuje na Batmana. Tyle że nie mamy pojęcia, którą konkretnie grę z Batmanem (a może i gry w liczbie mnogiej). Z jakiegoś powodu Epic Games trzyma to w tajemnicy.

Już zaraz darmowy Batman na Epic Games Store. Nie wiemy, która konkretnie odsłona gier. Epic Games Store
Już zaraz darmowy Batman na Epic Games Store. Nie wiemy, która konkretnie odsłona gier. Źródło: Epic Games Store

Nie odchodźmy od tematyki Epic Games. Ostatnie uaktualnienie Fortnite zostało przebadane pod lupą (a raczej szczegółowo w kodzie) i entuzjaści znaleźli w nim dane wskazujące na to, że firma niedługo będzie startować ze specjalnym wydarzeniem z Batmanem w swojej grze online. Będą takie smaczki jak chociażby Gotham (czyli fikcyjne miasto, w którym rozgrywa się akcja Batmana), czy batbumerang (w zasadzie Batrang) jako miotana broń wybuchowa. Niedawno mieliśmy też promowanie Borderlands z okazji zbliżającej się premiery.

Członkowie ekipy odpowiedzialni za Batmana sugerują nową grę

Mało? Aktor dubbingowy, który podkładał dla growej wersji Batmana głos (Roger Craig Smith) wyraźnie sugeruje (w zabawnie konspiracyjny sposób) prace nad nowym projektem (zapewne z człowiekiem nietoperzem). "Nie pracuję teraz nad niczym, o czym nie mogę teraz tweetować, bo nie mogę naruszyć zasad NDA za coś, co gwarantuję, że nie istnieje. I to nie jest gra wideo."

Smith pracował z Ryanem Galettą nad Arkham Origins w roli scenarzysty. Można powiedzieć, że obaj panowie mają podobne poczucie humoru ze swoimi wypowiedziami, albo (co jest logiczniejsze) to po prostu element całej akcji promocyjnej. W odpowiedzi u Galetty czytamy "Co gorsza dla mnie - nie mogę nie tweetować o nieistniejącym tajnym projekcie, nad którym wcale razem nie pracujemy."

To chyba jasne, że szykuje się coś dużego spod znaku Batmana. Pytanie, co konkretnie? Wiele wskazywałoby na nową grę z Batmanem, która jest jeszcze niezapowiedziana i miałaby trafić na PC jako tytuł ekskluzywny dla Epic Games Store. To oczywiście tylko poszlaki, ale nie można przejść obojętnie nad ich wymową i ilością.

d1ysam2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysam2
Więcej tematów