Trwa ładowanie...

Fortnite i Borderlands zderzają się w nowej aktualizacji Fortnite X Mayhem

Motywy znane ze świata Borderlands zawitały do "Fortnite'a" w ramach nowego wydarzenia o nazwie "Fortnite X Mayhem". Epic Games usdostępniło film, który podsumowuje najważniejsze nowości. Zobacz, co czeka na graczy.

Share
Fortnite i Borderlands zderzają się w nowej aktualizacji Fortnite X Mayhem
Źródło: Youtube.com
d1rmwip

To nie pierwszy raz, kiedy w grze "Fornite" pojawiają się motywy znane z innych gier, seriali czy filmów. W najnowszej aktualizacji do "Fortnite'a" pojawi się modyfikacja planszy, która otworzy szczelinę do Pandory - pustynnej planety ze świata Borderlands. Patch 10.20 pozwala przemierzać piaszczyste pola bitwy i rzuca graczom wiele tematycznych wyzwań. Do zdobycia są elementy kosmetyczne a nawet Claptrap. Wszystkie nowości możecie zobaczyć w filmie poniżej.

Pandora przynosi do "Fornite" takie elementy jak, egzotyczne bronie, skórki czy specjalną mechanikę, np. regenrację tarcz. W trybie kreatywnym z kolei można wykorzystać nowy zestaw budynków, by stworzyć własną arenę w stylu Borderlands.

d1rmwip

Gracze będą mogli zanurzyć się w świecie Borderlands do 10 września. Przypominamy że kilka dni później będzie miała swoją premierę gra "Borderlands 3", w którą już udało nam się zagrać.

d1rmwip

Podziel się opinią

Share
d1rmwip
d1rmwip
Więcej tematów