Qaqwqwrqw
gry

Nintendo: Switch za dobry, by zastępować go nową wersję. Prezes ucina plotki

Jednym z urządzeń, które były sporym zaskoczeniem i ogrmonym sukcesem w tej generacji konsol jest bez wątpienia Switch. Przenośna konsola Nintendo sprzedała się już w ponad 20 milionach egzemplarzy, choć zadebiutowała w 2017.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nintendo: Switch za dobry, by zastępować go nową wersję. Prezes ucina plotki
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Mimo ogromnego sukcesu oraz naprawdę dobrych wyników sprzedażowych w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, coraz częściej można było trafić na plotki, jakoby japońska firma szykowała się do wypuszczenia nowej wersji konsoli. Nawet w tym roku. Nie chodzi nawet o następcę, ale odpowiednika PlayStation 4 Slim i Pro – czyli "chudsze" i "nabite" wersje Switcha.

Tymczasem prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa, odniósł się do tych plotek w niedawno przeprowadzonym wywiadzie. W tym roku fiskalnym firma planuje sprzedać 20 milionów egzemplarzy swojej konsoli. Zapytano Furukawę właśnie o ten cel, na co ten odpowiedział:

"To wyjątkowo ambitny, ale opłacalny cel. Utrzymujemy go. Nintendo Switch to nasz główny cel sprzedaży i nie zastanawiamy się nad jego następcą bądź obniżce cen w tym momencie" – wyjaśnił.

Qaqwqwrqw

Wychodzi na to, że Switch będzie z nami przynajmniej przez rok. A to bardzo dobry znak, bo konsola jest zdecydowanie jednym z ciekawszych urządzeń na rynku. Zobaczymy tylko, czy na tyle, by sprzedała się tak, jak planuje to Nintendo.

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw