Trwa ładowanie...
d1svuwr

Najlepsze gry na Androida. Subiektywny ranking na maj 2020 [TOP 5]

Jakie są najlepsze gry na Androida? To nie łatwe pytanie, bo jak zawsze - ile osób, tyle opinii. Wybraliśmy 5 tytułów (płatnych i bezpłatnych), które naszym zdaniem dostarczą najwięcej frajdy. Zobaczcie nasze zestawienie najlepszych gier mobilnych.
Share
Bridge Constructor Portal
Bridge Constructor PortalŹródło: Materiały prasowe
d1svuwr

Postanowiliśmy nie dzielić gier na płatne i bezpłatne. Wybraliśmy dla was po prostu te aplikacje, które naszym zdaniem są najciekawszą propozycją. Przy wyborze staraliśmy się sięgnąć po różne gatunki, by każdy znalazł coś dla siebie - niezależnie od tego, czy masz tylko chwilę w autobusie, czy chcesz, by gra wciągnęła cię na dłużej.

Najlepsze gry na Androida - wybór redakcji

Oto najlepsze gry na Androida - kolejność jest przypadkowa. Zdecydowaliśmy się na dwie darmowe gry oraz trzy płatne, które zapewnią zabawę na wiele godzin.

d1svuwr

Brain Test: Zagadki logiczne
Niezwykle wciągająca gra, w której znajdziemy zestaw wielu zagadek logicznych. To co przyciąga w tym tytule to humorystyczne podejście oraz nieoczywiste rozwiązania. Co więcej zagadki są na tyle różnorodne, że mogą spodobać się osobom w różnym wieku. Dużym plusem jest możliwość grania w trybie offline, kiedy nie mamy dostępu do internetu. "Brain Test: Zagadki logiczne" dostępne jest za darmo w sklepie Google Play.

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Rest in Pieces
Gra dla tych, którzy wolą bardziej mroczne wyzwania. W tej zręcznościówce naszym celem będzie ocalenie 21 dusz, które utknęły w koszmarach. W tym celu będziemy poruszać porcelanowymi figurkami po planszach w taki sposób, by żadnej nie rozbić. Na gracza czeka 7 koszmarów oraz figurki o unikalnych zdolnościach.

Plusem jest niecodzienna oprawa graficzna i klimatyczna muzyka przy wykorzystaniu dobrze znanych mechanik, w które łatwo się wdrożyć. Uwaga, gra nie należy do najłatwiejszych, więc należy uzbroić się w cierpliwość. Tytuł dostępny bezpłatnie w sklepie Google Play.

Wanderlust: Transsiberian
Bardzo nietypowa gra, która pozwoli nam na przeżycie podróży Koleją Transsyberyjską. Tytuł jest samodzielnym dodatkiem do gry "Wanderlust", która dostępna jest wyłącznie na systemy iOS, Windows oraz konsolę Nintendo Switch. Na szczęście "Transsiberian" opowiada niezależną historię, więc gracze nie musieli grać w poprzednią wersję, by w pełni zrozumieć fabułę.

d1svuwr

Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z głównym tytułem to naprawdę warto to nadrobić. To innowacyjna pozycja, która znajduje się na pograniczu gier i literatury. Jednak poza fabularnymi wyborami przyjdzie nam też zarządzać czasem oraz zwracać uwagę na nastrój i zdrowie naszego podróżnika. Gra jest dostępna w bardzo dobrej cenie, co również przemawia na jej plus - kupimy ją za 8,99 zł.

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bridge Constructor Portal
Kolejna fajna łamigłówka, która jest ciekawym połączeniem klasycznych tytułów - "Portal" i "Bridge Constructor". Naszym celem jest takie zaprojektowanie przejść, by każdy Bendy mógł bezpiecznie przedostać się we wskazane miejsce.

Gra świetnie łączy dwie licencje, dzięki czemu przenosi klasyczny "Bridge Constructor" na zupełnie nowy poziom. Cieszy się również bardzo dobrymi ocenami wśród fanów serii "Portal". Jest też niedroga - za pełną wersję zapłacimy 10,99 zł.

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Game Dev Tycoon
Ostatnia gra na Androida, jaką polecamy to symulator...tworzenia gier. Wcielamy się w niej młodego dewelopera, który zakłada własne studio w latach 80-tych XX wieku. Naszym celem jest tworzenie gier, opracowywanie nowych technologii oraz podbicie rynku.

d1svuwr

Symulator oferuje bardzo dużo możliwości, co zapewnia zabawę na długie godziny. Nie zawsze jest łatwo, a niektóre decyzje mogą nas sporo kosztować. Jako zarządzający firmą musimy mieć na uwadze wiele kwestii. Tytuł zdecydowanie wart swojej ceny (23,99 zł).

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz również inne nasze zestawienia gier i wybierz więcej tytułów dla siebie:

d1svuwr

Podziel się opinią

Share
d1svuwr
d1svuwr
Więcej tematów