Mafia III za darmo dla posiadaczy PlayStation Plus

Kilka dni po ogłoszeniu przez Microsoft listy gier dostępnych w Games with Gold swoją ofertę zaprezentowało Sony. W ofercie PlayStation Plus znalazły się „Mafia III” oraz „Dead oraz Daylight”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mafia III w ofercie PlayStation Plus
Mafia III w ofercie PlayStation Plus (Youtube.com)
WP

Mafia III w PlayStation Plus

Już 7 sierpnia subskrybenci PlayStation Plus i posiadacze konsoli PS4 będą mogli zaopatrzyć się w grę Mafia III. Za produkcję tego tytułu odpowiada Hangar 13. Rozgrywka toczy się w 1968 roku w mieście New Bordeaux. Głównym bohaterem jest tu Lincoln Clay, członek organizacji przestępczej, który w przeszłości walczył na wojnie w Wietnamie. Nasz bohater przejmuje władzę w swojej grupie, ponieważ pragnie zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jego najbliższych. Podczas kolejnych misji gracz będzie mógł korzystać z wielu rodzajów broni. Karabiny maszynowe, rewolwery czy granaty to tylko kilka z wielu narzędzi mordu w tej produkcji. Ważnym elementem rozgrywki jest możliwość przejmowania interesów wrogich bossów i przekazywania ich ludziom lojalnym Lincolnowi. Z czasem wewnątrz naszego ugrupowania będzie dochodziło do konfliktów wewnętrznych, z którymi trzeba będzie sobie poradzić. Ta produkcja nie została zaopatrzona w tryb multiplayer. W nagrodę fani tytułu otrzymali bardzo rozbudowaną fabułę gry, w której przyjdzie im się zmierzyć z wieloma misjami pobocznymi. Ich wykonanie będzie miało wpływ na całą rozgrywkę.

Dead by Daylight przerazi nie jednego gracza

WP

Utrzymana w konwencji horroru produkcja wytwórni Behaviour Interactive to tytuł przeznaczony dla graczy o mocnych nerwach. Wieloosobowa rozgrywka odbywa się w asymetrycznym trybie multiplayer. Jeden z graczy wciela się w postać bestii. Pozostała czwórka grających przejmuje role śmiertelników, których zadaniem jest przeżyć. Osoba wcielająca się w mordercę ma do wyboru szereg zdolności, które ułatwią mu eliminację rywali. Sytuacja ofiar jest więc bardzo utrudniona. Muszą się oni zmierzyć z nieznanym przeciwnikiem, współpracować i utrzymać się przy życiu. Niekiedy, aby odnieść sukces trzeba zdradzić towarzyszy niedoli. Podobnie jak Mafia III, Dead by Daylightdostępne będzie dla posiadaczy PlayStation Plus od 7 sierpnia.

Tytuły dostępne dla graczy PS3:

Bound by Flame – gra RPG od studia Spiders, osadzona w mrocznym świecie fantasy, gdzie każda decyzja podjęta przez gracza może mieć ogromne znaczenie dla dalszej rozgrywki.
Serious Sam 3: BFE – w tej rozgrywce gracz wciela się w rolę komandosa, a jego zadaniem jest likwidacja wszelkich wrogich jednostek. Tylko od zręczności grającego zależy czy świat zostanie ocalony przed napadem kosmitów.

Posiadacze PS Vita będą mogli zaopatrzyć się w Draw Slasher lub Space Hulk.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP