Trwa ładowanie...

League of Legends z kolejnym patchem 10.3. Kontynuacja trendów z 10.2 i pomniejsze usprawnienia

Szalenie popularna komputerowa produkcja Riot Games otrzymuje kolejny patch zgodnie z regularnym cyklem wydawniczym. League of Legends w wersji 10.3 głównie trzyma się dalszych usprawnień w duchu tych, które zapoczątkował 10.2.

Share
League of Legends z kolejnym patchem 10.3. Kontynuacja trendów z 10.2 i pomniejsze usprawnienia
Źródło: Youtube.com
d1gepej

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej League of Legends "Nadal trzymamy się motywu z patcha 10.2, czyli wzmacniamy słabe rzeczy, zamiast osłabiać te mocne. Zestaw umiejętności Yoricka zostanie częściowo wzmocniony i częściowo osłabiony - koniecznie o tym przeczytajcie. No i na koniec: wprowadziliśmy kilka większych i mniejszych usprawnień do rundy z karuzelą. Prawdopodobnie najważniejszą zmianą jest to, że usunęliśmy Szpatułki z bohaterów dostępnych w karuzeli."

Tradycyjnie poprawiono też różne problemy z grą i oddano do dyspozycji graczy nowe stylizacje postaci takich jak Annie i Nautilus, co ostatnio zapowiadaliśmy. Zmiany dotyczą tylko kwestii wizualnych, a nie rozgrywki danymi bohaterami.

d1gepej

Bufy i nerfy postaci w LoL 10.3

Za to pula postaci, która dostała niewielkie wzmocnienia lub osłabienia w najnowszym patchu LoLa jest dość długa. Azir, Corki, Ezreal, Galio, Sejuani, Miss Fortune, Seena, Aphelios, Akali… Ma skutkować to coraz lepszym wyważeniem balansu wśród rozgrywki wszystkimi postaciami, choć oczywiście dokładny ideał jest bardzo ciężki (żeby nie napisać niemożliwy) do osiągnięcia.

Bardzo istotny jest też fakt zwiększenia zdobywanego doświadczenia w dżungli na początkowych poziomach. Wszystko możecie przeczytać w kompleksowym raporcie na stronach League of Legends, który dostępny jest także po polsku.

d1gepej

Podziel się opinią

Share
d1gepej
d1gepej
Więcej tematów