Trwa ładowanie...

Just Cause 4 i Wheels of Aurelia w darmowej ofercie Epic Games Store

Epic Games Store udostępnia za darmo dwie gry - Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia. Produkcje zastąpią dwa przygodowe tytuły i będą dostępne w ofercie platformy do 23 kwietnia.

Share
Just Cause 4 i Wheels of Aurelia w darmowej ofercie Epic Games Store
Źródło: Epic Games Store
d1hyg2e

Od 16 kwietnia od godziny 17:00 w ramach bezpłatnej oferty Epic Games Store gracze będą mogli poszerzyć swoją kolekcję o dwa nowe tytuły - Just Cause 4 oraz Wheels of Aurelia. Gry zastąpią dwie przygodowe produkcje: Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara oraz Close to the Sun.

Just Cause 4 to najnowsza część serii gier akcji z otwartym światem wyprodukowana przez Avalanche Studios. Premiera tytułu miała miejsce 3 grudnia 2018 roku. Kontynuacja popularnego cyklu skupia się przede wszystkim na prowadzeniu licznych walk i strzelanin oraz korzystaniu z oryginalnych pojazdów i gadżetów.

Głównym bohaterem rozgrywki jest Rico Rodriguez, który odnajduje dowody na współpracę swojego ojca z najpotężniejszą prywatną armią świata - Black Hand. Rozpoczyna on batalię, której celem jest odnalezienie odpowiedzi na wszystkie trapiące go pytania. Akcja gry osadzona jest w fikcyjnym południowoamerykańskim państwie Solis.

d1hyg2e

Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym linkiem.

Wheels of Aurelia to przygodówka z elementami gry zręcznościowej. Fabuła produkcji osadzona jest w latach 70. XX wieku we Włoszech. Główną bohaterką tytułu jest Lella, która wyrusza w podróż po popularnej Via Aurelia. To właśnie od graczy zależy, jak zakończy się jej historia. Producentem gry jest Santa Ragione.

Produkcje będą dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 23 kwietnia. Jak na razie nie wiadomo, jakie gry zajmą ich miejsce.

d1hyg2e

Podziel się opinią

Share
d1hyg2e
d1hyg2e
Więcej tematów