Trwa ładowanie...
dj8b8ro

Assassin’s Creed II za darmo na Uplay? Dziś powinniśmy dostać taką ofertę

Coraz więcej studiów i platform organizuje akcje z rozdawaniem kopii gier na zawsze. Kolejny zdaje się być Ubisoft ze swoim Assassin’s Creed 2, który od dziś miałby być za darmo dostępny na platformie Uplay.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Assassin's Creed II ma pojawić się za darmo już dziś na Uplay
Assassin's Creed II ma pojawić się za darmo już dziś na Uplay (YouTube @ Ubisoft)
dj8b8ro

A przynajmniej tak donosi znany analityk branżowy Daniel Ahmad posługujący się pseudonimem ZhugeEX na Twitterze. Według jego postu opublikowanego jeszcze w wielkanocny weekend, od dziś będzie można dodać do swojej biblioteki na Uplay drugą część serii Assassin’s Creed.

W momencie pisania artykułu promocja jeszcze nie była dostępna, ale niekoniecznie przeciek musi być nieprawdziwy. Różne platformy udostępniają swoje oferty o konkretnej godzinie, niekoniecznie od razu wraz z wybiciem północy i pierwszą sekundą obowiązywania danej kartki z kalendarza. Przykładowo - Epic Games Store zmienia swoją ofertę bezpłatnych gier o godzinie 17:00 w każdy czwartek.

dj8b8ro

Ezio Auditore w Assassin’s Creed II na Uplay

Od wielu lat możemy patrzeć na zmagania asasynów na konsolach i komputerach. Druga odsłona wydana początkowo w 2009 roku na konsolach (i w 2010 roku na PC) daje nam możliwość wcielenia się w chyba najbardziej kojarzonego członka zakonu zabójców z całej serii, czyli Ezio Auditore. W obecnych czasach do jego wspomnień w specjalnej maszynie powraca Desmond Miles, którego znamy już z pierwszej części gry.

Jeśli promocja wystartuje, to zaoszczędzimy 39,90 złotych. Tyle obecnie kosztuje Assassin’s Creed II na platformie Uplay francuskiej firmy Ubistoft. Ewentualnie możemy też zaopatrzyć się w abonament dostępu do biblioteki wielu produkcji wydawcy z promocyjnym pierwszym miesiącem w niższej cenie - Assassin’s Creed II jest jedną z pozycji.

dj8b8ro

Podziel się opinią

Share

dj8b8ro

dj8b8ro