Trwa ładowanie...
d23h38w

Idzie wiosna i wyprzedaż na GOG. Zgadnij za darmo paczkę dodatkowych treści z Wiedźmina

Lubiana polska platforma GOG, która stawia na gry bez DRM doczekała się wiosennej promocji. Poza produkcjami w obniżonych cenach, możemy zgarnąć też zupełnie za darmo paczkę różnych dodatkowych treści powiązanych z grami serii Wiedźmin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiosenna wyprzedaż na GOG
Wiosenna wyprzedaż na GOG (GOG @ Twitter)
d23h38w

Platforma GOG należąca do CD Projektu pochwaliła się startem wiosennej wyprzedaży. Spring Sale na GOG.com potrwa do godzin popołudniowych 30 marca. Ponad 2500 pozycji można nabyć z różnymi opustami, ale największe promocje sięgają nawet 90 proc.

Gratka dla fanów Wiedźmina - obniżki cen i darmowe dodatki

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. GOG przygotował za darmo paczkę najróżniejszych dodatków w temacie całej trylogii Wiedźmina. To treści cyfrowe takie jak muzyka, grafiki, książki, filmy, koncerty, tapety i inne atrakcje. Jedną z ciekawszych pozycji w zestawie jest Video Game Show - The Witcher 3: Wild Hunt concert w 4K, który normalnie kosztuje 29,09 złotych.

   GOG @ Twitter
(GOG @ Twitter)

Wśród gier o obniżonej cenie można znaleźć tradycyjnie wszystkie części przygód Geralta z Rivii w wersji z dodatkami czy , a także powiązane produkcje jak Wojna Krwi. W szczególnie niskiej cenie kupimy szczególnie T he Witcher Adventure Game (1,99 zł), The Witcher: Enhanced Edition (1,49 zł) i The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (1,99 zł). Trzecia część czy Thronebreaker też wycenione są znacznie taniej niż w regularnej sprzedaży.

Poza serią CD Projekt RED warto wspomnieć o obniżkach cen odświeżonych przez Beamdog reedycji klasyków RPG (Baldur’s Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights), XCOM 2, Heroes od Might and Magic 3, Settlers 3, Ancestors Legacy, Darkest Duengon czy Saints Row IV. Co ważne, w wielu przypadkach wybierając kilka gier z serii, łączy rabat okaże się większy niż przy pojedynczym kupowaniu danych tytułów.

d23h38w

Podziel się opinią

Share
d23h38w
d23h38w
Więcej tematów