Trwa ładowanie...

Wiedźmin z niezwykłym modem. Tak jeszcze w niego nie grałeś

Pierwszy Wiedźmin ma już swoje lata, a gra stworzona jeszcze na silniku Aurora może po trzynastu latach z lekka trącić myszką. Tymczasem pewien entuzjasta imieniem Patryk Loan odświeża grę w Unreal Engine 4. To jednak nie wszystko. Odświeżony Wiedźmin ma wspierać headsety do wirtualnej rzeczywistości, w tym Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality.

Wiedźmin z niezwykłym modem. Tak jeszcze w niego nie grałeśŹródło: Nezus Mods
d3qxifk
d3qxifk

Wiedźmin w wirtualnej rzeczywistości? Można go wypróbować już teraz

Projekt został już umieszczony na popularnej platformie moderskiej, Nexus Mods. Można w niego zagrać już teraz, choć na razie dostępny jest jedynie fragment z twierdzą w Kaer Morhen, po której można się przejść, co można zobaczyć na poniższym nagraniu na YouTube.

W przyszłości twórca moda zamierza przekonwertować większą porcję gry, na przykład cały prolog, a ewentualnie później dalszą część kampanii.

Wiedźmin powraca w nowej wersji Nexus Mods
Wiedźmin powraca w nowej wersji Źródło: Nexus Mods

Wiedźmin w wirtualnej rzeczywistości zapewnia zupełnie innego rodzaju przeżycia. W końcu oryginalna wersja gry oferowała perspektywę trzeciej osoby, którą tutaj zamieniono na widok FPP. Aby skorzystać z modyfikacji do gry, należy posiadać kopię Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej.

d3qxifk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qxifk
Więcej tematów