gry
22-06-2018 (09:44)

Humble Bundle: "Shadowrun Returns" dostępna za darmo. Umili oczekiwanie na "Cyberpunk 2077"

Nie możecie doczekać się "Cyberpunk 2077"? Mamy coś na osłodę oczekiwania na produkcję od CD Projekt. Na Humble Bundle za darmo można dorwać "Shadowrun Returns Deluxe" – świetną grę, miksująca dystopijną przyszłość z lekką szczyptą magii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Shadowrun Returns" to gratka dla każdego fana cyberpunku.
"Shadowrun Returns" to gratka dla każdego fana cyberpunku. (Screen z gry)
WP

Produkcja nie powstała całkowicie od zera, ale opiera się o system RPG, stworzony w 1989 roku. Historię Shadowrun osadzono w przyszłości (po roku 2050), kiedy w wyniku kilku rewolucji, pojawienia się cybernetyki, wojen i krachów, rolę państw przejęły wielkie korporacje. Zasadniczo standard w tym temacie, jednak po drodze pojawiła się magia.

Zobacz też:Nieco inny punk, bo "Frostpunk", czyli polska gra

W efekcie ulicy megamiast przemierzają cybernetycznie ulepszone elfy, ogry ze wszczepami oraz kransoludy uzbrojone po zęby. Przemysł magiczny oraz technologiczny uzupełnia się nawzajem, a uliczni magowie nikogo nie dziwią w świecie Shadowrun.

WP

W takiej rzeczywistości musi poruszać się gracz "Shadowrun Returns". Gra z 2013 oferuje standardowy w RPG izometryczny widok oraz, co ciekawe, walkę turową – fani "Fallouta" poczują się jak ryba w wodze.

Zobacz Też: Co nieco o "Cyberpunk 2077"

Do tego w Humble Bundle udostępniono wersję Deluxe – rozszerzoną o ścieżkę dźwiękową oraz opowiadanie osadzone w świecie gry w formacie PDF. Gra jest dostępna za darmo do 23 czerwca, do godziny 19 czasu polskiego. Polecamy "Shadowrun Returns" z całego serca.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP