ycipk-1bqvyy

Humble Bundle. Nowy zestaw gier za nieduże pieniądze. Borderlands w świetnej cenie

Gwiazdą zestawu jest "Borderlands". I to w wersji odświeżonej, z poprawioną grafiką. Jednak nie tylko dla tej komiksowej produkcji warto się nowym zestawem Humble Bundle zainteresować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Borderlands" w nowym Humble Bundle
"Borderlands" w nowym Humble Bundle (WP.PL, Fot: Klaudia Stawska)
ycipk-1bqvyy

Nowe Humble Bundle stawia na gry RPG. Jeżeli pamiętacie czasy "Baldur's Gate" czy "Planescape Torment" i nie śledzicie już "erpegowych" nowości, to propozycja Humble Bundle szczególnie przypadnie wam do gustu.

Płacąc mniej niż 1 euro dostaniemy niezależne, mniej znane, ale bardzo dobrze oceniane tytuły: "HIVESWAP: Act 1", "Deep Sky Derelicts" oraz "Immortal Planet". Warto jednak dołożyć, bo za niecałe 4 euro (choć cena się zmienia - jej wartość określa średnia wpłat) dostajemy "Tyranny", "Pillars of Eternity" i "Cat Quest".

ycipk-1bqvyy

Płacąc 13,71 euro otrzymamy "Borderlands Game of the Year Enhanced". To odświeżona edycja hitu z 2009 roku. Tak pisał o fenomenie pierwszej części serii "Borderlands" Barnaba Siegel z WP Gry:

Layer 1

Strzelam dla fabuły. Strzelam, bo lubię postapo. I strzelam, bo wiem, że za chwilę dostanę fantastyczną broń. Że po walce z bossem posypią się cudeńka, które znów przyspieszą rozgrywkę, zmuszą mnie do zmiany taktyki, ale zapewnią też lepszy łomot, jaki spuszczam wrogom.

WP Gry

Zobacz też: Windows 7. Koniec wsparcia za pasem, Microsoft zachęca do Windows 10

ycipk-1bqvyy

10 lat temu "Borderlands" robiło duże wrażenie. Nie myślcie jednak, że to staroć. Wręcz przeciwnie, gra broni się po latach. A różnica w grafice jest naprawdę spora:

Mam wrażenie, że od kiedy Epic Games Store rozdaje co dwa tygodnie świetne gry za darmo - a także z uwagi na fakt, że coraz więcej tanich abonamentowych usług związanych z grami - Humble Bundle nie jest już aż tak atrakcyjne. Nowy zestaw z produkcjami RPG pokazuje jednak, że nadal warto wspierać tę akcję. Tym bardziej że chodzi nie tylko o ciekawe tytuły, ale i pomoc innym.

Polub WP Gry
ycipk-1bqvyy
ycipk-1bqvyy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bqvyy