Trwa ładowanie...

Epic Games Store. Darmowe gry już od dzisiaj. Tytuły imponują

Epic Games Store nie zwalnia tempa. Darmowe produkcje będzie można pobierać od 29 sierpnia do 5 września. Warto skorzystać z tej okazji.

Share
Epic Games Store. Darmowe gry już od dzisiaj. Tytuły imponują
Źródło: Materiały prasowe
dhz9fqb

Kolejne darmowe gry w Epic Games Store zostaną "odblokowane" o 17:00. Tytuły będzie można przypisać do swojego konta w sklepie do 5 września. Popełni błąd ten, kto tego nie zrobi.

Epic Games Store: Inside i Celeste za darmo

Inside i Celeste to darmowe gry w Epic Games Store. Ta pierwsza pozycja to tytuł twórców świetnego Limbo. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej produkcji, tak i w Inside jest mrocznie i brutalnie. "Ścigany samotny chłopiec zostaje wciągnięty w sam środek mrocznego projektu" - opisują Inside twórcy.

dhz9fqb

Z kolei Celeste to staroszkolna platformówka. Jak zwykle w przypadku udanych gier niezależnych nie warto sugerować się grafiką. Może i oprawa przypomina produkcje z przełomu lat 80. i 90., ale Celeste ma sporo do zaoferowania.

Layer 1

Sterowanie jest łatwe i przystępne — wystarczy skakać, wykonywać wypady w powietrzu i wspinać się — posiada jednak wyraźną głębię, którą należy opanować. Każda śmierć stanowi lekcję. Błyskawiczne odradzanie się umożliwia nieprzerwaną wspinaczkę, odkrywanie tajemnic góry i stawianie czoła jej licznym niebezpieczeństwom.

Epic Games Store

Do tego dochodzi ciekawa fabuła, która według twórców "przypomni smak dzieciństwa". Na Steam Celeste kosztuje 72 zł, więc Epic Games Store po raz kolejny mocno uderza w rywala.

dhz9fqb

Epic Games Store: pierwsza polska gra na wyłączność

Epic Games Store stara się przyciągnąć nie tylko darmowymi grami, ale też produkcjami na wyłączność - czyli tytułami, których nie kupimy nigdzie indziej. Niedawno poznaliśmy pierwszą polską grę, którą Epic Games Store zdobyło. To Bee Simulator.

Cieszymy się z bardzo dobrych relacji biznesowych jakie udało się nawiązać z Epic Games. Dzięki współpracy z wydawcą Bigben Interactive mamy przyjemność poinformować o podpisaniu czasowej umowy na wyłączność w Epic Games Store, która w istotny sposób wpłynie na wyniki finansowe spółki. Dodatkowo podpisaliśmy umowę na licencję na korzystanie z silnika Unreal Engine 4 na dedykowanych, korzystnych dla Spółki warunkach. - skomentował Konrad Mroczek, który jest CEO w VARSAV Games Studios S.A.

dhz9fqb

Podziel się opinią

Share
dhz9fqb
dhz9fqb
Więcej tematów