Trwa ładowanie...

Gamescom 2019. Blair Witch - horror od Polaków z nowym gameplayem

Rozgrywający się w uniwersum znanych filmów polski horror w postaci gry wideo Blair Witch coraz bliżej premiery. Z okazji targów Gamescom dostaliśmy nie tylko nowy trailer, ale i ponad 20 minut wideo z różnych etapów rozgrywki.

Gamescom 2019. Blair Witch - horror od Polaków z nowym gameplayemŹródło: Materiały prasowe
dz36nny
dz36nny

Były policjant Ellis i jego psi towarzysz Bullet zaczynają poszukiwania zaginionego dziecka. Wszystko rozgrywa się w środku mrocznego lasu. Gameplay prowadzi nas najpierw od samego początku rozgrywki i nie jest przepełniony wieloma spoilerami fabularnymi z dalszych wydarzeń, choć na początku widzimy sporo przeglądanych dokumentów powiązanych z historią. Serwis Gamersyde opublikował w dwóch materiałach wideo zapis rozgrywki (łącznie około 23 minut). Naturalnie gameplay jest w języku angielskim.

Blair Witch trzyma mroczny klimat

Jakiś czas po rozpoczęciu podróży w prezentowanym materiale czeka na nas jeszcze ucieczka przez las, tajemnica jaskinia czy dziwna osada, a w trakcie natkniemy się na ponadnaturalne byty. Twórcy dwóch części Layers of Fear jak widać po materiałach stworzyli posępne i wywołujące niepokój lokacje. Jeśli jesteście szczęśliwcami, którzy właśnie są na targach Gamescom w Kolonii, to podobno Bloober Team zapewnia grywalne demo swojej produkcji.

Jeśli czekacie na ten klimatyczny horror, w którym las wygląda naprawdę niesamowicie, to mamy dobre wieści. Produkcja wychodzi już pod koniec tego miesiąca, a dokładniej w piątek 30 sierpnia. Musicie poczekać jedynie tydzień i jeden dzień. Blair Witch można już zamawiać przedpremierowo na obu dostępnych platformach - PC (Steam) i Xbox One.

dz36nny
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz36nny
Więcej tematów