WP

Gameplay z "Red Dead Redemption 2". Pojawił się pierwszy wyciek

Pierwsi gracze otworzyli już pudełka gier no i stało się. Nagrania z rozgrywki trafiły do sieci a więc nie udało się utrzymać gry do końca w tajemnicy. Pierwszy gameplay pokazuje głównego bohatera w akcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Red Dead Redemption 2" ma być "grą wszech czasów".
"Red Dead Redemption 2" ma być "grą wszech czasów". (YouTube)
WP

"Red Dead Redemption 2" zadebiutuje na półkach sklepowych 26 października. Ale już pojawiły się pierwsze wycieki w serwisie YouTube. Oto, czego możecie spodziewać się po najnowszej produkcji Rockstar Games.

Akcja w "Red Dead Redemption 2" odbywa się w świecie kowbojów, bandziorów i szeryfów. Na pierwszym nagraniu z rozgrywki widzimy, jak główny bohater radzi sobie z szajką "szemranych typów". Strzelanina trwa zaledwie kilka chwil, a główna postać rozprawia się z przeciwnikami bez problemu. W tle widać, jak spłoszone konie uciekają w popłochu.

WP

A skoro już w temacie koni, to internauci już zdążyli się przyczepić do "Red Dead Redemption 2". W komentarzach pod filmikiem pojawiły się negatywne komentarze co do graficznej jakości nowej gry. Zarzucają, że konie wyglądają jak w pierwszej części "Red Dead Redemption", produkcji sprzed 8 lat.

Prawdopodobnie wideo może niedługo zniknąć z serwisu. Twórcy "Red Dead Redemption 2" starają się walczyć z przeciekami.

Czytaj też: Rockstar zasady ma w poważaniu. I tak "Red Dead Redemption 2" rozejdzie się na pniu

WP

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP