Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
wiadomości
Adam Bednarek
20-11-2018 13:32

"Frostpunk": nowy tryb za darmo dla wszystkich graczy

"Frostpunk" to najlepsza tegoroczna polska gra. I na pewno będzie wysoko w rankingach najlepszych gier 2018 na świecie. 11bit studios zgodnie z obietnicą dostarcza nowości - właśnie zadebiutował nowy tryb Endless Mode. Za darmo dla wszystkich.

"Frostpunk": nowy tryb za darmo dla wszystkich graczyŹródło: Materiały prasowe
d1npjzg
d1npjzg

Najbardziej oczekiwane rozszerzenie gry "Frostpunk" - Endless Mode, czyli tryb grania bez końca - debiutuje dzisiaj na komputerach osobistych, dostępny razem z grą w sklepach Steam, GOG.com i innych. Zgodnie z obietnicą i planem ujawnionym wcześniej, dodatek jest darmowy dla wszystkich posiadaczy gry.

Odkąd został ogłoszony, Endless Mode był dodatkiem, na temat którego społeczność graczy wypowiadała się zdecydowanie najczęściej na forach, poprzez e-maile, Twittera czy Discorda. Podczas gdy został zapowiedziany w planie rozwijania gry (tzw. Development Roadmap w maju tego roku), w rzeczywistości pomysł powstał wśród graczy zaraz po wydaniu gry w kwietniu.

Po kilku miesiącach wytężonej pracy rozszerzenie startuje dziś oferując dwa rodzaje trybu Endless: "Serenity" dla tych graczy, którzy chcą w spokojnym tempie budować miasto i kreować społeczeństwo według swojej wizji, oraz "Endurance" dla tych, którzy lubią zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami i chcą sprawdzić jak długo są w stanie przetrwać w okrutnym zimnie "Frostpunka". W obu rodzajach dostępne są nowe budynki upiększające architekturę miasta, w tym Archiwa potrzebne do przechowywania wiedzy odnalezionej w świecie gry, nowe miejsca do odkrycia na pustyni lodowej, i nowe losowe wydarzenia, które postawię gracza przed nieznanymi wcześniej zadaniami.

Zobacz też: Cybersejf – uwaga na fałszywe aplikacje

d1npjzg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1npjzg
Więcej tematów