Trwa ładowanie...

Fortnite już działa. Oto drugi rozdział i pierwszy sezon. Co się zmieniło?

Na polskim blogu Epic Games pojawiły się już pełne informacje o drugim rozdziale Fortnite. To już pewne. W nowym sezonie Fortnite zobaczymy 13 nowych lokalizacji, pływanie, motorówki czy wędki. Potwierdzono także bandażową bazookę, która pomoże przenieść powalonych towarzyszy w bezpieczne miejsce.

Fortnite już działa. Oto drugi rozdział i pierwszy sezon. Co się zmieniło?Źródło: twitch.tv, fot: Fortnite
d43ycb1
d43ycb1

Fortnite jednak nie znika. Mimo końca świata, który przedwczoraj odbył się w grze, produkcja Epic Games powraca. Tym razem nie z nowym sezonem, a całym nowym rozdziałem Fortnite. Stąd też wiadomo, że przed graczami sporo nowości.

Aktualizację Fortnite można już pobierać od 10:00 dla wersji na PC (16 GB), PS4 (9GB) i Xbox (19 GB). Możecie spokojnie pobrać już drugi rozdział. Pierwsi gracze już rozpoczęli rozgrywkę w nowym sezonie.

Nowy karnet bojowy w drugim rozdziale Fortnite

Karnet bojowy Fortnite w drugim rozdziale pozwoli wbić aż 250 poziomów. Wcześniej było ich tylko 100, a więc gracze obawiają się, że zdobycie maksymalnego levelu będzie trwać lata. Ale nie ma się o czym martwić. Są pewne zmiany.

d43ycb1

W nowym rozdziale Fortnite karnet bojowy pozwoli zbierać doświadczenie w przeróżny sposób. Nawet podczas zdobywania zasobów, co znacznie ułatwi proces zdobywania poziomów. Karnet bojowy będzie kosztować 950 v-dolców, ale przy zdobywaniu poziomów pozwoli na uzyskanie nawet 1500 v-dolców.

Co nowego w drugim rozdziale Fortnite?

Oprócz rozszerzonego karnetu bojowego, na graczy Fortnite czeka kilka nowych rodzajów aktywności w grze. Na szczególną uwagę zasługuje nowy pojazd - motorówka. Pierwsi gracze już testują jej możliwości, co możecie zobaczyć na transmisjach na żywo w serwisie Twitch.tv. Jak na razie da się zauważyć, że ciężko się nią steruje. Motorówka pływa szybko i skręca w bardzo gwałtowny sposób.

Gracze mogą teraz także kończyć dodatkowe wyzwania, które pozwalają uzyskać więcej doświadczenia. Jedną z nowych aktywności jest na przykład łowienie ryb. Ale gra pozwoli także zdobywać doświadczenie za czas przetrwania, niszczenie kamieni, odkrywanie nowych lokalizacji i właściwie za wszystko, co można zrobić w Fortnite.

d43ycb1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ycb1
Więcej tematów