Trwa ładowanie...
oprac. Arkadiusz Stando
15-10-2019 12:01

Fortnite: nowy sezon, mapa, bronie i wiele innych. Oto wszystko, co już wiadomo

Fortnite zakończyło sezon 10 w dość spektakularny, apokaliptyczny sposób. Asteroida uderzyła w wyspę battle royale, a następnie czarna dziura pochłonęła to, co pozostało. Następnie wyłączono serwery. Co dalej? Fortnite: Drugi rozdział, sezon pierwszy.

Share
Fortnite: nowy sezon, mapa, bronie i wiele innych. Oto wszystko, co już wiadomoŹródło: Fortnite
d4k11v4

Po dramatycznym zakończeniu dziesiątego sezonu Fortnite, nadchodzi czas na spore zmiany. Studio Epic Games trzyma fanów w niepewności, transmitując jedynie wizualizację czarnej dziury. A w internecie huczy od plotek i przecieków. Najbardziej wiarygodnym wyciekiem jest po prostu trailer nowego sezonu oraz karnetu bojowego.

Fortnite: Drugi rozdział, nowy sezon - trailer [WIDEO]

Zwiastun nowego sezonu Fortnite przedstawia nowe możliwości rozgrywki. Wśród nich przede wszystkim: nowe sposoby zdobywania doświadczenia, nowe pojazdy - widzieliśmy już motorówkę, bronie, skiny, wyzwania, a także aż 250 poziomów do wbicia.

d4k11v4

Fortnite - nowe bronie i nowe skiny w drugim rozdziale

Nowe bronie w Fortnite nieźle się zapowiadają. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje coś w rodzaju "wyrzutni bandaży". Wedle plotek, może być w stanie leczyć sojuszników. Nie ma jednak pewności, czy będzie działać tak, jak myślą internauci. Pozostałe nowe bronie w Fortnite to: nowe AR, shotgun oraz coś w rodzaju pistoletu maszynowego P90.

Nowy sezon w Fortnite i nowa mapa

W sieci oprócz nowych skórek, broni czy karnetu pojawiła się także potencjalna mapa nowego sezonu. Nie wiadomo, czego dokładnie się spodziewać, ale doświadczeni gracze sądzą, że ten przeciek może także okazać się prawdą. Tak wygląda nowa mapa Fortnite.

d4k11v4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k11v4
Więcej tematów