Trwa ładowanie...

Fortnite: Wyciekł zwiastun nowego sezonu. Jest sporo zmian [WIDEO]

Nareszcie coś wiadomo. Po całym dniu oczekiwania, gracze Fortnite mogą odetchnąć z ulgą. Wyciekł pierwszy oficjalny zwiastun kolejnego sezonu i nowego karnetu bojowego.

Share
Fortnite: Wyciekł zwiastun nowego sezonu. Jest sporo zmian [WIDEO]
Źródło: Youtube.com
d3lxvf3

W Fortnite nadchodzą spore zmiany. Można było się domyślić tego już wcześniej, widząc, jak czarna dziura pochłania świat wyspy Battle Royale. I chociaż Fortnite transmituje na żywo w serwisie Twitch.tv, to do sieci trafiło już to, co chcą nam pokazać.

To jednak nie sezon 11 Fortnite, a rozdział drugi i pierwszy sezon. Zmian będzie dużo, począwszy od nowych sposobów na wbijanie poziomu. Tutaj pojawi się chociażby łowienie rybek. Nie było jeszcze gry online, w której nie dodano by tego motywu.

d3lxvf3

W nowym karnecie bojowym zobaczymy masę nowych przedmiotów. Jak widać na zapowiedzi, będzie ich aż ponad 100!

Fortnite - sezon 11 zamieniony w drugi rozdział

Dobę wcześniej serca fanów Fortnite zabiły szybciej niż zwykle. W ekscytujący sposób zakończył się 10. sezon gry. I chociaż nie było wiadomo, co oznaczała czarna dziura, która pożarła świat Fortnite, chyba każdy z nas wiedział, jak to się skończy. Serwery gry zostały wyłączone tylko po to, aby zwiększyć presję. Patrząc na odzew w sieci - udało się.

Zakończenie 10 sezonu w "Fortnite" zaskoczyło graczy. Najpierw na mapę spadł meteoryt, a następnie cały wirtualny świat został wciągnięty w czarną dziurę. Epic Games wyłączył serwery i od kilku godzin możemy jedynie obserwować na ekranach wizualizację czarnej dziury.

d3lxvf3

Podziel się opinią

Share
d3lxvf3
d3lxvf3
Więcej tematów