Trwa ładowanie...
dj8b8ro

For the King za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Amesia: The Dark Descent i Crashlands

Tym razem platforma twórców gry Fortnite nie zaskoczyła nas. Od tygodnia zapowiadano tylko jedną darmową grę For The King i faktycznie można dodać tylko tę pozycję do naszego konta. Wcześniej często dokładano bez zapowiedzi więcej tytułów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
For The King za darmo w Epic Games Store
For The King za darmo w Epic Games Store (YouTube)
dj8b8ro

Grę For The King można na zawsze dopisać do swojego konta Epic Games Store w pełni bezpłatnie przez najbliższy tydzień. W czwartek 30 kwietnia po godzinie 17:00 opisywany tytuł będzie zastąpiony przez mroczny tytuł Amnesia: The Dark Descent i przygodową grę akcji z elementami RPG pod tytułem Crashlands.

Dostępny przez najbliższy czas bezpłatnie For The King to połączenie kilku gatunków gier. Prezentowany przez Epic Games tytuł miksuje japońskiego typu RPG, rouglike i strategii. Rozgrywka pokazywana jest w rzucie izometrycznym jak w starszych produkcjach RPG, ale modele i świat są trójwymiarowe. Charakterystycznym elementem jest mapa podzielona na heksagonalne pola, turowość i losowe generowanie świata czy wydarzeń.

Gra może być odpalana w pojedynkę, ale też w kilka osób lokalnie czy przez Internet. Produkcja stworzona przez niezależnych deweloperów z IronOak Games przyciąga ciekawym kreskówkowym i lekkim stylem. Jest kolorowy i kojarzy się z produkcjami dla młodszych odbiorców, choć to po prostu wybrana stylistyka.

dj8b8ro

Podziel się opinią

Share

dj8b8ro

dj8b8ro