Trwa ładowanie...
d16cfch

Fortnite po fali krytyki zdobywa głosy wsparcia. Epic Games dziękuje i zapowiada nowości

Fani najbardziej dochodowej produkcji zaczęli dostrzegać pewną stagnację i niepokoić się obecną jakością Fortnite. Pojawiły się wyrazy niezadowolenia, ale w końcu spotkały się z opozycyjnym pozytywnym nurtem i odzewem ze strony Epic Games.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fortnite może dostać nowe życie, tak sugeruje wiceszef Epic Games
Fortnite może dostać nowe życie, tak sugeruje wiceszef Epic Games (Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d16cfch

Firma nie ma już takiego rozpędu w wydawaniu różnych aktualizacji i dużych akcjach w Fortnite jak jeszcze w ubiegły m roku. Próżno szukać teraz czegoś na miarę np. specjalnego wydarzenia Star Wars z ekskluzywnym pokazem wideo wewnątrz gry i nowymi przedmiotami. Może fragment filmowy nie był długi, ale akcja miała rozmach.

W mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, pojawiają się liczne głosy krytyki, które wieszczą drogę do końca dobrej passy produkcji lub proszą o poprawę gry. Trix komentuje obrazek czarnej dziury z dni, kiedy serwery były chwilowo wyłączone przed jednym z sezonów - "Ten obraz był początkiem końca Fortnite."

d16cfch

Jest i drugi, pozytywnie nastawiony obóz fanów Fortnite

Hasztagi RipFortnite i FixFortnie w końcu zelżały i mimo niezadowolenia z obecnej kondycji, wielu twórców chce podziękować ekipie Epic Games za całą pracę włożoną w stworzenie i dalsze ciągnięcie tej wyjątkowo popularnej strzelanki sieciowej. W opozycji do wspominanych tagów pojawił się ThankYouEpicGames.

Jak wspomina chociażby użytkownik o nicku I Talk Fortnite - "DziękujęWamEpicGames za danie mi kariery. Dziękuję za umożliwienie mi robienia tego, co kocham, głównie w charakterze pracy. Dziękuję za danie tak wielu innym tego samego co mnie. Dziękuję za wszystko."

Epic Games zapowiada nowości w Fortnite i dziękuje fanom

Akcja i reakcja ze strony społeczności w końcu zostały mocniej zauważone przez studio pracujące nad Fortnite. Sam wiceszef Epic Games, czyli Mark Rein, odniósł się do tego w swoim wpisie na Twitterze umieszczając w nim tag ThankYouEpicGames. - "Dziękujemy za wsparcie. Jesteśmy w trakcie prac nad wieloma niesamowitymi rzeczami. Proszę, bądźcie wszyscy bezpieczni!"

Jak widać po reakcjach komentatorów, to niewątpliwie pozdrowienie dla wszystkich fanów Fortnite, aby bezpiecznie przeczekali pandemię koronawirusa SARS-CoV-2, ale też mglista zapowiedź zbliżających się nowości. Niestety nie podano żadnych szczegółów, więc nie można stwierdzić, czy to faktycznie przedsmak znacznych atrakcji w kolejnym sezonie Fortnite, czy akcja czysto marketingowa.

d16cfch

Podziel się opinią

Share

d16cfch

d16cfch