Trwa ładowanie...

Fortnite po fali krytyki zdobywa głosy wsparcia. Epic Games dziękuje i zapowiada nowości

Fani najbardziej dochodowej produkcji zaczęli dostrzegać pewną stagnację i niepokoić się obecną jakością Fortnite. Pojawiły się wyrazy niezadowolenia, ale w końcu spotkały się z opozycyjnym pozytywnym nurtem i odzewem ze strony Epic Games.

Fortnite po fali krytyki zdobywa głosy wsparcia. Epic Games dziękuje i zapowiada nowościŹródło: Materiały prasowe, fot: Materiał Partnera
d46us7f
d46us7f

Firma nie ma już takiego rozpędu w wydawaniu różnych aktualizacji i dużych akcjach w Fortnite jak jeszcze w ubiegły m roku. Próżno szukać teraz czegoś na miarę np. specjalnego wydarzenia Star Wars z ekskluzywnym pokazem wideo wewnątrz gry i nowymi przedmiotami. Może fragment filmowy nie był długi, ale akcja miała rozmach.

W mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, pojawiają się liczne głosy krytyki, które wieszczą drogę do końca dobrej passy produkcji lub proszą o poprawę gry. Trix komentuje obrazek czarnej dziury z dni, kiedy serwery były chwilowo wyłączone przed jednym z sezonów - "Ten obraz był początkiem końca Fortnite."

d46us7f

Jest i drugi, pozytywnie nastawiony obóz fanów Fortnite

Hasztagi RipFortnite i FixFortnie w końcu zelżały i mimo niezadowolenia z obecnej kondycji, wielu twórców chce podziękować ekipie Epic Games za całą pracę włożoną w stworzenie i dalsze ciągnięcie tej wyjątkowo popularnej strzelanki sieciowej. W opozycji do wspominanych tagów pojawił się ThankYouEpicGames.

Jak wspomina chociażby użytkownik o nicku I Talk Fortnite - "DziękujęWamEpicGames za danie mi kariery. Dziękuję za umożliwienie mi robienia tego, co kocham, głównie w charakterze pracy. Dziękuję za danie tak wielu innym tego samego co mnie. Dziękuję za wszystko."

Epic Games zapowiada nowości w Fortnite i dziękuje fanom

Akcja i reakcja ze strony społeczności w końcu zostały mocniej zauważone przez studio pracujące nad Fortnite. Sam wiceszef Epic Games, czyli Mark Rein, odniósł się do tego w swoim wpisie na Twitterze umieszczając w nim tag ThankYouEpicGames. - "Dziękujemy za wsparcie. Jesteśmy w trakcie prac nad wieloma niesamowitymi rzeczami. Proszę, bądźcie wszyscy bezpieczni!"

Jak widać po reakcjach komentatorów, to niewątpliwie pozdrowienie dla wszystkich fanów Fortnite, aby bezpiecznie przeczekali pandemię koronawirusa SARS-CoV-2, ale też mglista zapowiedź zbliżających się nowości. Niestety nie podano żadnych szczegółów, więc nie można stwierdzić, czy to faktycznie przedsmak znacznych atrakcji w kolejnym sezonie Fortnite, czy akcja czysto marketingowa.

d46us7f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46us7f
Więcej tematów