ycipk-2rgang

FIFA 20: najważniejsza nowość uchwycona na zwiastunie. Wielu na to czekało

Do serii FIFA powraca piłka uliczna. W FIFA 20 grać będziemy na betonowych boiskach i halach miast z całego świata. Nowy tryb możemy zobaczyć na gameplayu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FIFA 20 zaoszczędzi nam sporo nerwów
FIFA 20 zaoszczędzi nam sporo nerwów (Youtube.com, Fot: FIFA/EA Sports)
ycipk-2rgang

Piłka uliczna to jedna z najważniejszych nowości FIFA 20. Długo oczekiwana. W końcu w FIFA Street grali nawet ci, którzy nie wiedzą, co to spalony. Jak podwórkowy futbol wygląda w wydaniu FIFA 20?

FIFA 20: nowy zwiastun

Na nowym zwiastunie pokazano fragmenty rozgrywki. Jest widowiskowo. Nie brakuje sztuczek ośmieszających rywala, strzałów z przewrotek czy efektownych wolejów. Faule? Tutaj zasady nie obowiązują. No, chyba że akurat gramy na hali, w futsalowych rozgrywkach.

ycipk-2rgang

Trailer pokazuje, że tryb Volta nie jest zrobiony na kolanie. Oprócz meczów towarzyskich do rozegrania będzie liga. Piłka uliczna dostanie też własny tryb fabularny. Historii Aleksa Huntera w poprzednich odsłonach FIFY nie śledziłem, ale w tej opcji historia ma więcej sensu.

FIFA 20: w tym roku PES 2020 mocną konkurencją

Nowość w FIFA 20 zapowiada się ciekawie. Zobaczymy, jak wyglądać będzie rozgrywka. Póki co w przypadku FIFY zadowolić musimy się zwiastunami. Więcej pokazało Konami, które już udostępniło demo PES 2020. I udowodniło, że FIFA 20 w tym roku nie będzie mieć łatwo.

ycipk-2rgang

Zobacz też: Gameplay z Harry Potter: Wizards Unite. Oto jak wygląda gra

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rgang

ycipk-2rgang
ycipk-2rgang