Trwa ładowanie...

FIFA 20: najważniejsza nowość uchwycona na zwiastunie. Wielu na to czekało

Do serii FIFA powraca piłka uliczna. W FIFA 20 grać będziemy na betonowych boiskach i halach miast z całego świata. Nowy tryb możemy zobaczyć na gameplayu.

Share
FIFA 20: najważniejsza nowość uchwycona na zwiastunie. Wielu na to czekało
Źródło: Youtube.com, Fot: FIFA/EA Sports
d8yp2mq

Piłka uliczna to jedna z najważniejszych nowości FIFA 20. Długo oczekiwana. W końcu w FIFA Street grali nawet ci, którzy nie wiedzą, co to spalony. Jak podwórkowy futbol wygląda w wydaniu FIFA 20?

FIFA 20: nowy zwiastun

Na nowym zwiastunie pokazano fragmenty rozgrywki. Jest widowiskowo. Nie brakuje sztuczek ośmieszających rywala, strzałów z przewrotek czy efektownych wolejów. Faule? Tutaj zasady nie obowiązują. No, chyba że akurat gramy na hali, w futsalowych rozgrywkach.

Trailer pokazuje, że tryb Volta nie jest zrobiony na kolanie. Oprócz meczów towarzyskich do rozegrania będzie liga. Piłka uliczna dostanie też własny tryb fabularny. Historii Aleksa Huntera w poprzednich odsłonach FIFY nie śledziłem, ale w tej opcji historia ma więcej sensu.

d8yp2mq

FIFA 20: w tym roku PES 2020 mocną konkurencją

Nowość w FIFA 20 zapowiada się ciekawie. Zobaczymy, jak wyglądać będzie rozgrywka. Póki co w przypadku FIFY zadowolić musimy się zwiastunami. Więcej pokazało Konami, które już udostępniło demo PES 2020. I udowodniło, że FIFA 20 w tym roku nie będzie mieć łatwo.

Zobacz też: Gameplay z Harry Potter: Wizards Unite. Oto jak wygląda gra

d8yp2mq

Podziel się opinią

Share
d8yp2mq
d8yp2mq
Więcej tematów