Farming Simulator 2019 z kultowej serii wkrótce za darmo na Epic Games
Symulatory różnej maści, mimo że często są siermiężnymi grami, cieszą się dużą popularnością. Jednym z lepszych i najpopularniejszych cykli jest Faming Simulator. Za tydzień najnowszy z nr 19 trafi za darmo na Epic Games Store. Obecnie odbierzemy The Bridge.
Produkcja Giants Software od lat skupia wokół siebie miliony graczy. Liczne dodatki, współpraca z firmami produkującymi maszyny rolnicze, specjalna edycja kierownicy Logitecha do sterowania kombajnem czy ciągnikiem, tryb wieloosobowy, masa modów… Rozwój gry i jej społeczności jest niesamowity, a Polacy pokochali wirtualne doglądanie swojego elektronicznego gospodarstwa.
Epic Games rozda najnowszą odsłonę farmerskiej serii
Na pewno włączenie tej gry do cotygodniowego portfolio darmowych produkcji na Epic Games Store jest gratką dla fanów serii, którzy nie mają jeszcze najnowszej odsłony. A pamiętajmy, że przez najbliższy czas wiele się nie zmieni w tej materii. Giants Software zapowiedział, że następny tytuł z cyklu będzie wydany dopiero w 2021 roku, a na 2020 zaplanowano tylko dodatki. Co prawda otrzymaliśmy niedawno Farming Simulator 20, ale tylko na mobilne platformy, nie są planowane edycje na duże konsole czy PC.
Aby przypisać na zawsze i za darmo Farming Simulator 19 do naszego konta Epic Games Store, musimy poczekać jeszcze tydzień. Gra będzie dostępna przez 7 dni od godziny 17:00 w czwartek 6 lutego. Obecnie wchodząc na dedykowaną stronęEpic Games Store lub przeglądając sklep w aplikacji, możemy zaopatrzyć się w The Bridge.
The Bridge za darmo na Epic Games Store
Charakterystyczna czarno-biała oprawa wyglądająca na ręcznie rysowaną, ale przede wszystkim zagadki logiczne związane z fizyką i perspektywą. Pomysł nieco podobny jak w grze And yet it moves, choć urozmaicony i w zdecydowanie ciekawszej stylistyce.
Ta platformowa produkcja jest w dużej mierze inspirowana pracami Mauritsa Cornelisa Eschera. Ten XX-wieczny malarz i grafik bawił się perspektywą. Popularnym motywem były nierealnie prowadzone schody, które nie wiadomo czy szły na dół, do góry, a może w bok. Postaci i obiekty umieszczone w różnych częściach zdawały się chodzić po powierzchniach niezgodnie z kiernkiem siły ciążenia. The Bridge czerpie garściami z twórczości Holendra.