Trwa ładowanie...
d4600d5

Fallout 76 za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Sprawdź, czy twórcy uratowali grę

14 maja ruszył darmowy weekend z grą Fallout 75. Tytuł nie cieszył się dobrą opinią od czasu premiery, ale twórcy w ostatnim czasie udostępnili dużą aktualizację. Teraz możecie sami sprawdzić, jak bardzo zmieniała ona grę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fallout 76 dostępny przez weekend za darmo
Fallout 76 dostępny przez weekend za darmo (Materiały prasowe)
d4600d5

Fallout 76 będzie dostępny za darmo przez weekend dla użytkowników PC oraz konsol Xbox One oraz PS4. Akcja promocyjna ruszyła 14 maja o 18:00 i potrwa do 18 maja, również do godz. 18:00. Przez ten czas każdy będzie mógł przetestować grę i przekonać się, na ile tytuł zmienił się od premiery w 2018 roku.

A zmienił się bardzo. Przez długi czas Fallout 76 był obiektem żartów i memów, a pozytywnych opinii o grze próżno było szukać. Gra prezentowała fatalny stan techniczny, a do tego rozczarowywała zawartością (albo raczej jej brakiem).

d4600d5

Twórcy jednak postanowili postarać się uratować tytuł. I chociaż trwało to kilkanaście miesięcy, to w końcu doczekaliśmy się aktualizacji Wastelanders, która wprowadziła liczne zmiany np. w fabule, dzięki czemu gra bardziej przypomina klasyczny cRPG.

Jakie rezultaty przyniósł wysiłek twórców w uratowanie Fallouta 76? Jeśli chcecie się przekonać najlepiej będzie wypróbować grę samodzielnie w trakcie darmowego weekendu na wybranej platformie.

W ten weekend za darmo będziecie mogli również przetestować LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo - świetną grę z serii LEGO, która przypadnie do gustu starszym i młodszym.

Zobacz też: Top 10 gier na PS4

d4600d5

Podziel się opinią

Share

d4600d5

d4600d5