Trwa ładowanie...

Fallout 76 za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Sprawdź, czy twórcy uratowali grę

14 maja ruszył darmowy weekend z grą Fallout 75. Tytuł nie cieszył się dobrą opinią od czasu premiery, ale twórcy w ostatnim czasie udostępnili dużą aktualizację. Teraz możecie sami sprawdzić, jak bardzo zmieniała ona grę.

Share
Fallout 76 za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Sprawdź, czy twórcy uratowali grę
Źródło: Materiały prasowe
d3ljisf

Fallout 76 będzie dostępny za darmo przez weekend dla użytkowników PC oraz konsol Xbox One oraz PS4. Akcja promocyjna ruszyła 14 maja o 18:00 i potrwa do 18 maja, również do godz. 18:00. Przez ten czas każdy będzie mógł przetestować grę i przekonać się, na ile tytuł zmienił się od premiery w 2018 roku.

A zmienił się bardzo. Przez długi czas Fallout 76 był obiektem żartów i memów, a pozytywnych opinii o grze próżno było szukać. Gra prezentowała fatalny stan techniczny, a do tego rozczarowywała zawartością (albo raczej jej brakiem).

Twórcy jednak postanowili postarać się uratować tytuł. I chociaż trwało to kilkanaście miesięcy, to w końcu doczekaliśmy się aktualizacji Wastelanders, która wprowadziła liczne zmiany np. w fabule, dzięki czemu gra bardziej przypomina klasyczny cRPG.

d3ljisf

Jakie rezultaty przyniósł wysiłek twórców w uratowanie Fallouta 76? Jeśli chcecie się przekonać najlepiej będzie wypróbować grę samodzielnie w trakcie darmowego weekendu na wybranej platformie.

W ten weekend za darmo będziecie mogli również przetestować LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo - świetną grę z serii LEGO, która przypadnie do gustu starszym i młodszym.

Zobacz też: Top 10 gier na PS4

d3ljisf

Podziel się opinią

Share
d3ljisf
d3ljisf
Więcej tematów