Trwa ładowanie...
dkxzog4

Epic Games rozdaje Farming Simulator 19, wkrótce Pandemic. Przypadek przy koronawirusie?

Już tydzień temu ogłosiliśmy, że na Epic Games Store pojawi się właśnie teraz za darmo ostatnia część symulatora farmy - Farming Simulator 19. Za tydzień trzy planszówki przeniesione na PC, w tym Pandemic. Wybór bardzo na czasie przy koronawirusie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Faming Simulator 19 jest rozdawany za darmo przez Epic Games Store do przyszłego czwartku. Później dostaniemy 3 gry planszowe na PC
Faming Simulator 19 jest rozdawany za darmo przez Epic Games Store do przyszłego czwartku. Później dostaniemy 3 gry planszowe na PC (Farming Simulator @ YouTube)
dkxzog4

Tak, to najnowsza, w pełni płatna część Farming Simulatora, a Epic Games Store rozdaje ją przez tydzień bezpłatnie. Dawno nie było tak popularnej gry w ramach akcji z darmowymi tytułami na Epic Games Store. Choć przez wielu graczy, którzy uważają się za "poważnych", produkcja jest nieco bagatelizowana, to fakty mówią same za siebie. Jej kolejne części lądują w top najlepiej sprzedających się gier, a społeczność jest ogromna.

Najnowsza odsłona szalenie popularnej serii za darmo

Tytuł od Giants Software jest też o tyle ciekawy, że Epic Games nie sypnął jakimkolwiek rolniczym symulatorem, a najnowszą częścią tej najpopularniejszej serii. Co więcej, mimo numerka 19, do 2021 roku to najnowsza niemobilna produkcja z cyklu (niedawno ukazał się Farming Simulator 20, ale to prostsza propozycja wyłącznie na smartfony i tablety), więc tym bardziej warto odebrać jej darmową kopię Farming Simulatora 19.

Tradycyjnie zrobimy to wchodząc na dedykowaną stronę na Epic Games Store lub w dziale sklepu aplikacji Epica. Gra raz powiązana z naszym kontem w czasie obowiązywania darmowego okresu, pozostanie na nim na zawsze. Kolejne tytuły (tak, liczba mnoga) tradycyjnie za tydzień w czwartek (6 lutego) po godzinie 17:00.

dkxzog4

Za tydzień na Epic Games za darmo aż 3 gry planszowe na PC

Tym razem Epic Games zapowiedział aż trzy gry na kolejny rzut. To przeniesione w formę elektroniczną gry planszowe. Mowa o Carcassonne: Tiles & Tactics, Ticket to Ride (w Polsce pod nazwą Wsiąść do Pociągu, a często przez fanów określana po prostu mianem Pociągi) i Pandemic. Dwie pierwsze propozycje na gruncie planszówek to całkiem znane i lubiane tytuły, także w Polsce. Jednak przybliżymy się bardziej Pandemic.

W pierwotnej papierowej wersji za Pandemic odpowiada Z-Man Games (przeniesiona na ekrany elektroniczna edycja to zasługa Asmodee Digital). Gracze przemierzają cały świat i walczą z różnymi epidemiami. Staramy się zażegnać obecne, ale mogą rozprzestrzenić się nowe.

Epic Games przy koronawirusie wpasował się w trendy z Pandemic

Czy to czysty przypadek, że Epic Games dobrał właśnie ten tytuł w czasie, kiedy szaleje koronawirus z Wuhan? Firma zmieniała już plany i widać, że w razie konieczności, może zmienić pierwotny kalendarz darmówek. W tym wypadku koronawirus mógł wpłynąć na dobór Pandemic, choć równie dobrze, może to być zwykły zbieg okoliczności. Nie mniej Pandemic wstrzelił się bardzo dobrze w obecne trendy. W końcu gra Plague Inc. bije rekordy popularności, odkąd zaczęliśmy się mierzyć z problemem epidemii koronawirusa.

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4