E3 2018: "Dying Light 2" zapowiedziane. Techland współpracuje z legendą

Polski dzień na E3. Nie tylko zobaczyliśmy zwiastun "Cyberpunk 2077", bo na konferencji Microsoftu pokazano też zapowiedź "Dying Light 2". Techland współpracuje z legendą branży - Chris Avellone jest współtwórcą scenariusza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Techland zapowiedział "Dying Light 2"
Techland zapowiedział "Dying Light 2" (YouTube)
WP

"Dying Light" to jedna z najlepiej sprzedających się polskich gier. I nic dziwnego. Otwarty świat, swoboda poruszania się niczym w "Assassin's Creed" i odpowiedni klimat zadecydowały o sukcesie. Na E3 zapowiedziano kontynuację - "Dying Light 2".

WP

W "dwójce" nie zabraknie elementu, przez który "Dying Light" robił takie wrażenie: parkouru. Efektowne przeskakiwanie będzie można wykorzystać nie tylko do poruszania się, ale też do eliminacji wrogów. Chwycenie się barierki, by nogami wypchnąć przeciwnika z budynku? Proszę bardzo.

Współtwórcą scenariusza w "Dying Light 2" jest Chris Avellone, prawdziwa legenda branży. To twórca historii w takich grach jak "Fallout 2", "Fallout: New Vegas" czy "Planescape Torment". W istotną rolę odgrywać będą decyzje podejmowane przez grających, które wpłyną na świat gry. Niczym w klasycznych RPG-ach przeciwników możemy pokonać albo się z nimi dogadać, bez wyciągania broni. Wszystko to wpłynie na obserwowane wydarzenia.

WP

Polskie "Dying Light 2" nie ma jeszcze daty premiery. Przed Techlandem trudne zadanie - przebić sukces pierwszej części, która trafiła do 11 mln graczy.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP