"Dying Light: Bad Blood" - gra już dostępna w ramach Steam Early Access

Drugą najbardziej znaną polską grą, obok "Wiedźmina 3", jest "Dying Light", gra akcji z miastem pełnym zombie. Do dziś zagrało aż 14,5 mln graczy. Zanim zagramy w "Dying Light 2", możemy rozrywać zombiaków w "Dying Light: Bad Blood". Gra już jest na Steam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dying Light: Bad Blood" debiutuje na Steam Early Acces
"Dying Light: Bad Blood" debiutuje na Steam Early Acces (Materiały prasowe)
WP

Pierwotnie tytuł skupiał się na rozgrywce dla jednej osoby lub trybie kooperacji dla maksymalnie 4 graczy. "Bad Blood" to przeróbka gry na stricte wieloosobową wersję w duchu opisanym jako "brutal royale". 12 graczy budzi się na planszy, każdy musi jak najszybciej dorwać broń i zapasy, żeby przebić się przez miasto pełne zombie i wykonać zadanie. A przy okazji wyeliminować rywali. Ta idea to nawiązanie do najpopularniejszego obecnie trendu - battle royale.

WP

Barnaba Siegel z redakcji WP Gry miał okazję widzieć grę na niemieckich targach Gamescom. Wrażenia? Pozytywne:

"Dying Light: Bad Blood jest takie, jakie powinno być - szybkie, brutalne i szybkie. Idealnie pasuje do tego, w jakie sieciowe gry akcji gra się dzisiaj. Czy pokona Fortnite'a? Oczywiście, że nie. Czy wykroi sobie swój kawałek tortu? Bardzo możliwe. Prosty, ale jednak nowatorski tryb plus sprawdzony tytuł z bazą ponad 14 milionów graczy brzmi jak recepta na sukces. Nie będzie tu głębi rozgrywki, będzie rozgrywka, która nawet przez godzinę nasyci nas jak woda gąbkę".

WP

Już sami możecie się o tym przekonać, bo "Dying Light: Bad Blood" debiutuje na Steam, w ramach usługi Early Access. To nie jest jeszcze pełna wersja gry, więc mogą przytrafić się błędy i niedociągnięcia. Na tym Techlandowi zależy - gracze, którzy już zdecydują się na "Dying Light: Bad Blood", mają pomóc w produkcji. Zgłaszając uwagi i wskazując niedoróbki.

W fazie wczesnego dostępu "Dying Light: Bad Blood" jest grywalny po zakupieniu Pakietu Fundatora, który nie tylko zagwarantuje przedpremierowych dostęp do gry, ale zapewni pierwszym graczom ekskluzywną zawartość. W cenie 59,99 zł​ Pakiet Fundatora oferuje wirtualną walutę do wykorzystania w grze, przedmioty, których wartość kilkakrotnie przekracza jego cenę, oraz Przepustkę Fundatora​, dzięki której gracze otrzymają 3 legendarne skórki w ciągu 3 miesięcy od premiery wersji Early Access.

WP

Obecnie za "Dying Light: Bad Blood" trzeba więc zapłacić, ale w dniu premiery gra przejdzie na model free-to-play. To oznacza, że rozgrywka będzie darmowa, a twórcy będą zarabiać na mikrotransakcjach - tak jak autorzy "Fortnite". Na premierę pełnej wersji trzeba poczekać co najmniej do 2019 roku. Jeśli ktoś nie może się doczekać, warto sięgnąć do portfela - Techland jeszcze nas nie zawiódł, więc raczej nie będzie to nietrafiona inwestycja. Tym bardziej że już na targach Gamescom prezentowała się świetnie.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP