Trwa ładowanie...
d1p32yj

Doom Eternal wygląda epicko na nowym trailerze. Jest nawet polski dubbing

Doom Eternal ma się dobrze i nic nie zapowiada kolejnego przesunięcia premiery. W drugiej połowie marca powinniśmy dostać kolejną część strzelanki w starym dobrym stylu. Wydawca zaprezentował zlokalizowany trailer, ale nie pochwalił się, że zawiera dubbing.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na potęgę posępnego czerepu! Doom Eternal zapowiada się epicko
Na potęgę posępnego czerepu! Doom Eternal zapowiada się epicko (Cenega Polska @ YouTube)
d1p32yj

W wideo o dziwo mamy mniej akcji niż można by przypuszczać po serii Doom. Nie, nie chodzi o to, że gra nie jest szybka i dynamiczna. Po prostu skupiono się w nim bardziej na zaprezentowaniu historii, więc mniej jest scen walki. Fabuła nigdy nie grała w serii pierwszych skrzypiec, ale nic nie szkodzi, że tym razem pokazano nieco opowieści.

Doom Slayer i piekielne maszkary przemówią po polsku

Głównie dlatego, że duża liczba dialogów pozwala usłyszeć, jak będzie prezentował się polski dubbing. Tak, Doom dostanie pełną lokalizację w naszym kraju, w tym głosy postaci. Może wydać się dziwne, że tego typu gra dostaje polskie głosy, ale rynek się rozwija i coraz więcej produkcji niekoniecznie skierowanych do dzieci wiąże się z zaangażowaniem naszych aktorów.

Jeśli jednak komuś nie przypadnie do gustu nasza wersja, to zapewne będzie można zmienić dźwięk na angielski. Tak przynajmniej można przeczuwać. Przypomnimy jeszcze, że Doom Eternal ukaże się 20 marca na PC, PS4, Xbox One, a nawet w usłudze streamingowej Google Stadia. W późniejszym czasie zostanie przygotowana też edycja dla przenośnej konsoli Nintendo Switch.

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj