Trwa ładowanie...
dho42dh

DOOM Eternal opóźniony. Halo? Bethesda? W domu wszyscy zdrowi?

DOOM Eternal miał zostać wydany 22 listopada. Gra zapowiada się świetnie, jest szalenie dynamiczna i podnosi poprzeczkę w kategorii strzelanek. I co z tego? Nic. Premiera została przesunięta, Mikołaj nie przyniesie DOOM Eternal!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doom Eternal
Doom Eternal (Materiały prasowe)
dho42dh

Bethesda oraz id Software poinformowały, że premiera gry DOOM Eternal została przesunięta na 20 marca 2020 roku.

DOOM Eternal przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania

- Przez cały proces produkcji DOOM Eternal naszym celem było i jest dostarczenie gry, która przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania - obiecują id Software i Bethesda. Oficjalnie tak też tłumaczą opóźnienie premiery gry. Decyzję podjęli, by DOOM Eternal zachował najlepsze standardy jakości. – Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was może być z tego powodu rozczarowanych, ale jesteśmy przekonani, że finalna wersja DOOM Eternal wynagrodzi oczekiwanie z nawiązką – czytamy w ogłoszeniu.

dho42dh

Czy jestem rozczarowana? To mało powiedziane. Barnaba ogrywający nowego Dooma narobił mi takiego apetytu, że ledwie siedzę ze złości.

DOOM Eternal: kolejne zmiany

Przy okazji twórcy gry zdradzili, jakie jeszcze poprawki w niej wprowadzą. Tryb Inwazji pozwoli nam dołączyć do sesji innego gracza w roli demona. Pojawi się krótko po premierze gry jako darmowa aktualizacja. DOOM 64 będzie dołączany jako bonus przedsprzedażowy do DOOM Eternal, więc każdy, kto zamówi DOOM Eternal przed premierą, będzie mógł za darmo pobrać i zagrać w ten klasyczny tytuł. DOOM 64 pojawi się na wszystkich platformach 20 marca 2020.

DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się jeszcze później, niż pozostałe platformy. Data premiery nie jest jeszcze znana.

dho42dh

Podziel się opinią

Share

dho42dh

dho42dh