Trwa ładowanie...

Dodatek do "Diablo III" z Nekromantą już dostępny

Fani "Diablo" mogą już sięgać po dodatek "Przebudzenie nekromantów". Główna kampania fabularna pozostaje identyczna, ale nowa klasa postaci to zupełnie inny styl walki. My już graliśmy.

Dodatek do "Diablo III" z Nekromantą już dostępnyŹródło: Blizzard Entertainment
d2ci2qv
d2ci2qv

Główna część gry "Diablo III" pozostaje taka sama. Ponownie możemy przejść składających się z kilku aktów kampanię i pokonać piekielnych bossów. Dodatek pozwala zrobić to przy pomocy całkiem nowej klasy. Nekromanta to mistrz władania wszystkim, co związane z kośćmi i krwią. Przyzywa szkielety, wyskakujące spod ziemi kolce, wysysa krew czy pożera zwłoki, by zwiększyć poziom esencji. To tylko część jego licznych umiejętności.

"Po kilku zdobytych poziomach nasz Nekromanta może wysadzać zwłoki. Dosłownie! Po wcisnięciu klawisza na wskazanym, niewielkiem obszarze wybuchają wszystkie ciała. Przy starciach z pojedynczymi, mocarnymi wrogami to mało przydatne, ale idealne, gdy wokół nas zbiera się kilkadziesiąt potworów. Po położeniu trupem kilku "odpalamy zapłon", co najczęściej sprawi, że ciał na polu bitwy przybędzie, pozwalając nam urządzić wybuch ponownie i ponownie, urządzając prawdziwą łańcuchową eksplozję". Tak pisaliśmy o dodatku w naszym teście "Przebudzenia nekromantów".

Dodatek "Przebudzenie nekromantów" oraz pełen zestaw gier - "Diablo III: Eternal Collection" - można dostać na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One.

d2ci2qv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ci2qv
Więcej tematów