WP

Do "Call of Duty: Black Ops 4" wkracza "Operacja Wielki skok". Oto szczegóły

Dużo się dzieje w "Operacji Wielki skok", nowym DLC do do "Call of Duty: Black Ops 4". Nowości dostaną wszystkie tryby, zobaczymy też nowego specjalistę i dodatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Operacja Wielki skok" dostała świetną, filmową grafikę
"Operacja Wielki skok" dostała świetną, filmową grafikę (Activision)
WP

Firmy Activision oraz Treyarch poinformowały, że od 19 lutego w "Call of Duty: Black Ops 4" rozpocznie się "Operacja Wielki skok" - w pierwszej kolejności na PS4, z pozostałymi platformami dołączającymi wkrótce. Nowy sezon zawartości będzie oferował treści dla wszystkich trybów rozgrywki, w tym nową specjalistkę, dodatkowe stroje i ekwipunek, zmiany w mapie trybu battle royale Blackout, jak i dodatkowe pojazdy, tryby gry i wiele więcej.

"Operacja Wielki skok" to nie jedyna nowość, jaką szykują twórcy dla "Call of Duty: Black Ops 4". Studio Treyarch udostępniło kalendarz aktualizacji, na którym rozpisano najbardziej ekscytującą zawartość z nadchodzącego sezonu, jak również wyróżniono część treści planowanych na dalszą część roku.

WP
Activision
Podziel się

Zobacz też: TOP10 gier na Xbox One

"Call of Duty: Black Ops 4"

WP

"Call of Duty: Black Ops 4" to ostatnia produkcja z kultowej już serii "Call of Duty", ukazującej się od 2003 roku. "BO4" okazało się hitem, gra zarobiła ponad pół miliarda dolarów w weekend po premierze.

Ostatnia produkcja od Activision wyróżnia się przede wszystkim brakiem kampanii dla jednego gracza. W trybie solo możemy tylko ukończyć samouczek, który pokazuje, czym różnią się kolejne klasy specjalistów. Z kolei gra multiplayer podzielona jest na trzy tryby - klasyczną zabawę drużynową, tryb zombie oraz battle royale, nazwany w "Call of Duty: Black Ops 4" - Blackout.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP