Trwa ładowanie...
d23h38w

Death Stranding zarabia na kolejną produkcję. Hideo Kojima mówi o sukcesie

Gra "Death Stranding" zadebiutowała wyłącznie na konsoli PlayStation 4, a pomimo tego osiągnęła ogromny sukces. Twórca tytułu Hideo Kojima zdradził w wywiadzie, że dochody z produkcji zapewniły mu fundusze na prace nad kolejną grą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Death Stranding sukcesem. Hideo Kojima mówi o dużych zyskach
Death Stranding sukcesem. Hideo Kojima mówi o dużych zyskach (YouTube.com)
d23h38w

"Death Stranding" - gra akcji stworzona przez Kojima Productions cieszy się sporym zainteresowaniem wśród fanów gatunku na całym świecie. Tytuł trafił do sprzedaży w listopadzie 2019 roku. Pomimo, iż był dostępny wyłącznie na PlayStation 4, pozwolił twórcom przynieść zadowalające dochody.

Hideo Kojima w wywiadzie dla japońskiego serwisu "Livedoor News" potwierdził kasowy sukces tytułu. Szef studia Kojima Productions potwierdził, że zarobki wygenerowane przez grę, pozwolą mu zapewnić fundusze na prace nad kolejnym tytułem. Japończyk nie chciał zdradzić żadnych szczegółów dotyczących przyszłości nowego projektu.

d23h38w

Pomimo, iż plany studia owiane są wielką tajemnicą, fani już zastanawiają się, czym wybitny projektant gier może ich zaskoczyć. Wśród najczęściej wymienianych propozycji, mówi się o kontynuacji "Death Stranding" lub zupełnie nowym tytule z gatunku horror.

Fabuła "Death Stranding" toczy się w dalekiej przyszłości. Głównym bohaterem gry jest Sam Porter Bridges, który musi stawić czoła wyzwaniom, jakie czekają go w zrujnowanym świecie pełnym nienaturalnych zagrożeń.

Przypomnijmy, że tytuł wkrótce zadebiutuje również na PC. Premiera planowana jest na lipiec 2020 roku.

Zobacz także: Death Stranding i Control z rekordem nominacji BAFTA Game Awards. Disco Elysium zaraz za nimi

d23h38w

Podziel się opinią

Share
d23h38w
d23h38w
Więcej tematów