Trwa ładowanie...
ycipk-2magb0

Death Stranding już jest. Jest dobra wiadomość dla polskich graczy

"Death Stranding" to jedna z najbardziej tajemniczych, a zarazem wyczekiwanych gier tego roku. Doczekaliśmy się premiery. Jest też dobra wiadomość dla Polaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Death Stranding" - dobra wiadomość dla Polaków
"Death Stranding" - dobra wiadomość dla Polaków (WP.PL)
ycipk-2magb0

Od, 8 listopada, "Death Stranding" oficjalnie kupimy w sklepach. Na razie gra dostępna jest wyłącznie na PlayStation 4. Twórcy zapowiedzieli jednak pecetową wersję, choć na nią trzeba będzie poczekać do 2020 roku.

Wiele osób długo wyczekiwało "Death Stranding" - to w końcu nowa gra legendarnego Hideo Kojiimy. Na dodatek niewiele o niej było wiadomo. Czy warto kupować już teraz, zaraz po oficjalnej premierze? Recenzja WP Gry powinna pomóc w podjęciu decyzji:

Layer 1

Hideo Kojima stworzył grę w skali, o której może pomarzyć Hollywood, i o nowatorskości, jakiej pozazdroszczą netflixowe seriale. Produkcję, która odstaje od dzisiejszych realiów, ale nie jest kiepskim igraniem z formą i treścią. Od wielu znajomych, mających - jak ja - setki gier za sobą, słyszałem, że wszystko ich już nudzi. Oto odświeżenie, na jakie czekaliśmy.

WP Gry
ycipk-2magb0

Zobacz też: "Gears 5". Twórca mówi o inspiracji powstaniem warszawskim

Dobrą wiadomością dla polskich graczy jest to, że "Death Stranding" dostępne jest w pełnej polskiej wersji językowej - a więc nie tylko z napisami, ale też z dubbingiem. Próbkę lokalizacji możemy usłyszeć na niedawnym zwiastunie, opublikowanym z okazji premiery "Death Stranding".

ycipk-2magb0

"Death Stranding" - oceny

Jak oceniane jest "Death Stranding"? Mówiąc w skrócie: bardzo różnie. Średnia ocen na portalu Metacritic wynosi 83/100. Jest sporo pozytywnych recenzji, ale nie brakuje też opinii nieco bardziej negatywnych - posypały się "szóstki", są nawet noty poniżej "5". W tym przypadku nie warto sugerować się jednak samymi punktami. "Death Stranding" jest zbyt tajemnicze i nowatorskie, więc najlepiej samemu zagrać, jeżeli brakuje wam świeżości i oryginalnych pomysłów.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2magb0

ycipk-2magb0
ycipk-2magb0