Trwa ładowanie...
d1uht40

Data premiery PlayStation 5 już znana. Kiedy Xbox Scarlett? Poznaliśmy możliwy termin

Sony już oficjalnie potwierdziło okres, w którym pojawi się PlayStation 5. Microsoft daty jeszcze nie ujawnił, ale wiemy, kiedy mniej więcej powinniśmy spodziewać się konsoli Xbox Scarlett.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Xbox Scarlett zapowiedziany
Nowy Xbox Scarlett zapowiedziany (Materiały prasowe)
d1uht40

Na przyszłoroczne święta gracze będą mieć nie lada zagadkę - którą konsolę wybrać pod choinkę. "Holiday 2020", czyli "Gwiazdka" lub końcówka 2020 r. Taką datę premiery PlayStation 5 oficjalnie podało Sony. W podobny termin celuje Microsoft.

Zdradza to program Xbox All Access. Pozwala on na niektórych rynkach kupić Xboksa One w ofercie przypominającej raty lub telefoniczny abonament. Co ważne, decydując się w najbliższym czasie na Xboksa One, będzie można po kilkunastu miesiącach wymienić na jego następcę, czyli Xbox Scarlett. Wprawdzie Xbox All Access najprawdopodobniej nie będzie obowiązywać w Polsce, to i tak zdradza kluczową także dla nas informację.

Według oferty sprzęt pojawi się "pod koniec 2020 roku". Co zapewne oznacza premierę Xbox Scarlett w listopadzie lub grudniu. Czyli w tym samym okresie co PlayStation 5.

d1uht40

Zobacz też: Największy telewizor LCD na świecie i inne telewizory, których nie kupicie

Możemy stawiać, że prawdopodobny termin to jednak listopad. Zarówno Xbox 360, jak i Xbox One, debiutowały na rynku 22 listopada. Również Xbox One X pojawił się w tym miesiącu - 7 listopada 2017. Wyjątkiem jest Xbox One S z sierpniową premierą - to jednak "odchudzona" konsola, więc nic dziwnego, że pojawiła się w innym terminie. "Duże" sprzęty, oferujące lepsze podzespoły, wychodziły przeważnie w listopadzie.

Chociaż nie znamy dokładnych dat premier nowych konsol, to Sony już rozpoczęło wojnę na przechwałki. Twórcy PlayStation 5 zdążyli pochwalić się zespołem, który jest "bardzo podekscytowany wprowadzaniem najszybszej na świecie konsoli". Czekamy teraz na ruch Microsoftu. Najpierw data premiery, a potem obietnice!

d1uht40

Podziel się opinią

Share
d1uht40
d1uht40
Więcej tematów